Aliuminiai profiliai keičia plastiko ir medžio konstrukcijas

Aliuminiai profiliaiJeigu palygintume aliuminio lydinio konstrukcijos eksploatacinių charakteristikų privalumus su analogiškais profiliais, kurie yra pagaminti iš kitų medžiagų, pamatytume, jog šis metalas pasižymi dideliu tvirtumu ir sąlyginai mažu svoriu. Taip pat aliuminis labai atsparus korozijai, gerai praleidžia šilumą ir elektros srovę, jam būdingas žemas trinties koeficientas. Aliuminiai profiliai – tai patikima, tvirta ir ilgai tarnaujanti medžiaga.

Dėl nedidelio svorio ir puikių apdorojimo galimybių aliuminiai profiliai aktyviai naudojami įvairiose gamybos srityse – dujų ir naftos gamyboje, lėktuvų mašinų bei laivų gamyboje, maisto pramonėje, taip pat baldų gamyboje, apdailoje bei langų gamyboje. Bene plačiausiai aliuminio profiliai naudojami statybose, kadangi aliuminio profilius lengva formuoti ir apdoroti. Apvalūs aliuminio vamzdžiai aktyviai naudojami antenų gamyboje ir asmeninėms žmonių reikmėms.

Aliuminio langai yra tvirti, stabilūs ir ilgaamžiai – dėl to jų kaina yra aukštesnė nei plastikinių ar medinių langų. Aliuminio langai išsaugo savo savybes net ir po daugelio metų. Be to, aliuminio langai geriau už plastikinius ar medinius langus atlaiko apkrovas. Tad ten kur montuojami didelių matmenų langai, aliuminis turi didžiausią pranašumą. Ne veltui aliuminio konstrukcijos naudojamos dangoraižių ir kitų komercinių pastatų su didelių išmatavimų langais statyboje. Aliuminio profiliai dėl savo patvarumo puikiai tinka ten, kur didelis žmonių judėjimas, pavyzdžiui, parduotuvėse, ligoninėse, kituose viešosios paskirties pastatuose, kur langai dažnai atidarinėjami. Išskiriami šie pagrindiniai aliuminio langų privalumai: konstrukcinių sprendimų su nestandartiniais matmenimis galimybės, ilgaamžiškumas, tvirtumas, atsparumas drėgmei, ekologiškumas, geresnė garso izoliacija, solidi išvaizda, lengva priežiūra.

Taigi, aliuminiai profiliai vis dažniau keičia plastiko ir medžio konstrukcijas. Tam įtakos turi geresnis aliuminio konstrukcijų atsparumas temperatūros svyravimams, mažesnis svoris ir tvirtumo savybės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>