Ar desertai gali išgelbėti šventę ?

desertai vilniujeUžkandžiai ir desertai Vilniuje gaminami renginiams, seminarams, vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms ar ypatingai progai, kuri nereikalauja didelės šventės. Maistas- tai komunikacijos forma, norint sudaryti jūsų nepriekaištingą įvaizdį. Vakarėliuose labai svarbu svečių pasitikimas su užkandžiais ir kokteiliais, desertų stalas pagal norimą stilių, gril vakarėliai įmonės komandos formavimui, grandioziniai jubiliejiniai renginiai, iki smulkmenų apgalvotos maisto pateikimas ir profesionalus aptarnavimas.

Banketiniai desertai

Banketiniai desertai- tai mažyčiai tortukų variantai ar kiti mini dydžio kreminiai pyragėliai. Maistas ruošiamas tik iš šviežių ir kokybiškų produktų, pasirūpinama stalo dekoru, konsultuojama dėl kiekių ir menių pasirinkimo, derinama prie renginio tematikos ir spalvų. Desertai idealiai tinka ruošiant įvairius fušetus, banketus, įmonių šventėms ar tiesiog saldaus stalo paivairinimui. Patogu tuo, kad jų nereikia porcijuoti svečiams. Tiesiog imi ir mėgaujasi.

Naminiai ledai desertui

Šiandien gaminti naminius šerbetus ir ledus yra ypač lengva, nes yra ir elektrinių plakiklių ir ledų gaminimo aparatų, šaldiklių, reikia tik noro ir geros valios turėti savo išskirtinius viliojančius valgomuosius ledus, o išmokus gaminti bent vienus valgomuosius ledus arba šerbetus, bus kur reikštis kulinarų ir virėjų išradigumui ir naujų receptų kūrybai.

Ledai padeda atsigaivinti per karščius

Vasara-lengvų desertų ir uogų laikas ir apskritai verta rinktis lengvus, gaivius, greitai pagamintus bei nekaloringus desertus, pavyzdžiui, kokosinę panakotą, šokoladinį avokadų pudingą. Tai ne tik puikus desertas, kuris padeda atsigaivinti per karščius, bet parinkus tinkamus. Niekas turbūt neisivaizduoja puodelį arbatos be saldumyno ar deserto, nepakartojamo skonio žėlė- taps nepamainomu desertu jūsų šeimoje.
Įspūdis kurį svečiai išsineš iš vakarėlio bus tai ką jie pajaus, pamatys, paragaus, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad desertai ir užkandžiai būtų ne tik gražūs, bet ir labai gardūs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>