Ar išsiskirti pigiai įmanoma?

Skyrybos – ilgas, nemalonus bei kai kurias atvejais brangus procesas sutuoktinių gyvenime. Tai gali kainuoti ne tik daug laiko ir pastangų, tačiau ir nemažus pinigus. Tačiau ką daryti norint to išvengti?

Norint skyrybų visų pirma svarbu apie tai ramiai ir kultūringai pasitarti su sutuoktiniu. Jei abi pusės sutinka tai daryti, tai toks procesas gali trukti trumpiau, o automatiškai ir pigiau, nes išvengiami važinėjimai į teismo posėdžius bei papildomos advokatų paslaugos. Kitu atveju, kai skyrybos nėra bendru sutarimu, jos gali trukti kur kas ilgiau. Tokiu būdu bandoma gauti kuo didesnę turtinę naudą, o tai reikalauja papildomų išlaidų advokatams bei teismo posėdžiams. Taigi jei žmogus nutaria skirtis su antrąja puse, pravartu tai daryti ramiai, viską apgalvojus ir pasitarus, tokiu būdu niekas nenukentės, skyrybos bus trumpesnės, lengvesnės bei galimai pigesnės.

Skyrybos internetu

Kitas būdas sutaupyti skyrybų proceso metu – tai daryti internetu. Tai visiškai saugus ir šiai dienai dažnas skyrybų būdas, kada sutuoktiniams nereikia susitikti su advokatais ar dalyvauti teismo posėdžiuose. Tai, kaip ir minėta prieš tai, greičiau ir pigiau įvykdoma jei viskas daroma bendru sutarimu. Vykdant skyrybas internetu išvengiami papildomi mokesčiai dokumentų paieškoms, rengimams bei pateikimams. Skiriantis tokiu būdu nereikia važinėti pas advokatus ar teismo posėdžius, o tai sutaupo ne tik laiko, bet ir pinigų. Šis būdas pravartus jei vienas iš sutuoktinių gyvena užsienyje arba esant šių dienų situacijai dėl karantino. Visomis reikalingomis pažymomis bei dokumentais pasirūpina advokatai, o teismas priima nuosprendį ir nedalyvaujant posėdyje.

Taigi, nors daugumai atrodo, kad skyrybos ilgas ir brangus procesas, tai gali būti ir ne tiesa. Jei skyrybos ramiai apgalvotos ir aptartos su antrąja puse – jos gali būti neilgos ir tuo pačiu nebrangios. Tačiau jei tai daroma vieno žmogaus pageidavimu, skyrybos gali trukti ir ilgiau, o tai kainuotų ir papildomus pinigus. Norint sutaupyti pinigų, patartina skyrybas atlikti internetu, kada išvengiami mokesčiai dėl dokumentų parengimų bei transportavimo. Jeigu ir jus domina skyrybos greitai, pigiai ir internetu, gali apsilankyti šioje internetinėje svetainėje ir gauti apie tai daugiau informacijos: https://www.skyrybos.lt/greitos-ir-pigios-skyrybos/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>