Ar verta naudoti prezervatyvus?

Dėl įvairių kontracepcijos priemonių šiomis dienomis yra viešai diskutuojama, ieškant būdo, kuris leistų šimtu procentų išvengti netikėto apvaisinimo. Panašu, jog šiomis dienomis žmonės labiausiai pasitiki prezervatyvais, kadangi lyginant su kitomis kontracepcijos priemonėmis, jie yra populiariausi. Tačiau, ar tikrai prezervatyvus naudoti apsimoka labiausiai?

Prezervatyvai

Taip, prezervatyvai yra ganėtinai patikimas apsisaugojimo nuo apvaisinimo būdas. Skelbiama, jog tikimybė pastoti naudojant prezervatyvus siekia vos keletą procentų, kas tikrai nėra daug. Vis dėlto, faktas, jog yra priemonių, galinčių garantuoti dar mažesnę apvaisinimo riziką, kas leidžia suprasti, jog saugumas nėra pagrindinis prezervatyvų privalumas. Iš esmės, jie išsiskiria dviem dalykais – pirmiausia, juos įsigyti yra ypač paprasta bei patogu, o jų naudojimas praktiškai nereikalauja jokių papildomų pastangų, dėl ko žmonės dažniausiai ir naudojasi būtent prezervatyvais.

Taip, jei žvelgsime į patogumą tiek įsigyjant prezervatyvus, tiek ir jais naudojantis, jie neabejotinai lenkia kitus galimus apsisaugojimo nuo apvaisinimo būdus, kaip kontracepcines tabletes ar spirales. Vis dėlto, jei žvelgsime į patį svarbiausią – saugumo aspektą, tiek spiralės, tiek ir kontracepcinės tabletės gali dar labiau sumažinti riziką užmegzti naują gyvybę.  Taip, skirtumas minimalus, tačiau šioje srityje netgi menkas skirtumas gali visiškai pakeisti jūsų gyvenimą. Galiausiai – jei nenorite atsisakyti prezervatyvų, galite likusią keletos procentų apvaisinimo tikimybę visiškai sumažinti naudodami ne tik prezervatyvus, tačiau ir kontracepcines tabletes – toks derinys leis būti visiškai ramiam dėl to, jog apvaisinimui nepalikta jokia tikimybė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>