Automobilių nuoma Vilniuje: patogus ir greitas pasirinkimas

automobiliu nuoma VilniujeŠiandien daugelis šiuolaikinių žmonių neįsivaizduoja savo kasdienybės be automobilio. Tai ne tik susisiekimo priemonė, tai didelis pagalbininkas kasdieniuose darbuose, kuris sutaupo marias laiko. Neturintiems savo automobilio, kur kas sunkiau: laikas iššvaistomas ilgai trunkančiai kelionei troleibusu, ką kalbėti apie žmonių grūstis ar nepatogumus, pasiėmus su savimi daugiau daiktų, o ir išlipus stotelėje dar turi eiti 10 minučių iki biuro ar kavinukės. Bet netgi tokioje situacijoje yra greita išeitis – automobilių nuoma Vilniuje.

Automobilių nuoma Kaune išties praktiškas ir patogus būdas, jei šiuo metu neturite galimybės naudotis savuoju automobiliu, galbūt jo dar neįsigijote ar tiesiog turite neatidėliotinai pasiekti reikiamą tašką.  Rūpintis, prižiūrėti automobilio Jums nereikės – už Jus tuo pasirūpins nuomos paslaugas teikianti įmonė, tad saugi, pigi ir itin patogi kelionė garantuojama! Rezervuoti norimą automobilį galite net neišėję iš namų: paskambinus ar užpildžius rezervacijos formą internetu.

Įprastai, turint nuosavą automobilį, Jūs esate atsakingas už jos tvarkingą techninę būklę, draudimą, tai reikalauja daug laiko ir paieškų, tačiau išsinuomojus, tai nebe Jūsų rūpestis. Draudimu, technine apžiūra, sezoninėmis padangomis, susidėvėjusiomis stabdžių kaladėlėmis ar įskilusiu stiklu įsipareigoja pasirūpinti įmonė. Nuomojami automobiliai apdrausti privalomuoju civiliniu draudimu ir KASKO draudimu.

Rezervuoti automobilį galima paskambinus ar užpildžius rezervacijos formą svetainėje. Išsinuomojęs automobilį – imi ir važiuoji. Įprastai, turint nuosavą automobilį, Jūs esate atsakingas už jos tvarkingą techninę būklę, draudimą, tai reikalauja daug laiko ir paieškų, tačiau išsinuomojus, tai nebe Jūsų rūpestis. Draudimu, technine apžiūra, sezoninėmis padangomis, susidėvėjusiomis stabdžių kaladėlėmis ar įskilusiu stiklu įsipareigoja pasirūpinti įmonė. Nuomojami automobiliai apdrausti privalomuoju civiliniu draudimu ir KASKO draudimu.

Nemažas automobilių pasirinkimas: nuo ekonomiškų, standartinės klasės, sportinį iki prabangių. Kartais tinkama įvaizdžio detalė, kaip prabangus automobilis, gali palikti gerą įspūdį ir turėti įtakos tolimesniam bendradarbiavimui su svarbiu klientu.
Automobilį galite nuomotis su vairuotoju. Tai patogu, jei šiuo metu vairuoti negalite. Vairuotojas saugiai padės pasiekti reikiamą kelionės tašką. Jūs laiku ir be vargo atliksite visus darbus.

Nereikia sukti galvos dėl automobilio nusidėvėjimo. Vairuosite naują ir nepažeistą transporto priemonę, o jei ištiks bėda – pasirūpins nuomos įmonė. Turint savą transporto priemonę, niekada nesi apsaugotas nuo papildomų išlaidų nelaimės ar gedimo atveju.

24 valandų per parą pagalba kelyje. Transporto nuomos įmonė teikia pagalba nutikus netikėtam įvykiui.

Jei planuojate kelionę su daugiau žmonių – mikroautobuso nuoma puikus variantas. Erdviame mikroautobusuose tilps ne tik draugai, bet ir visi daiktai.

Išsinuomoję bet kurį Jums patogiausią, kainos atžvilgiu patraukliausią automobilį tik sutaupysite laiko, pinigų, o visi būtini darbai bus nudirbti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>