Baltų kedų nešiojimo ABC

Baltu kedu valymas

Jei esate panašus į mus, jums patinka, kad jūsų balti batai išliks „švarūs ir trapūs“, o kartais tokius batus išlaikyti gali būti sunku, tiesa? Reikia žinoti, kaip valyti baltus batus? Neieškokite daugiau, štai tokių paprastų gudrybių galite išbandyti namuose! Kokios parinktys? Yra tiek daug būdų, kaip baltus batus vėl atrodyti kaip naujus, o dauguma naudoja pagrindinių namų apyvokos gaminių, kuriuos, tikimės, jau turite namuose! Štai mūsų pagrindiniai valymo būdai, skirti valyti baltus sportbačius, sandalus ar kitą avalynę: Šiltas muiluotas vanduo: tinka valyti batus, pagamintus iš beveik bet kokios medžiagos. Tiesiog į puodelį šilto vandens įpilkite maždaug vieną arbatinį šaukštelį indų ploviklio ir išmaišykite. Šluoste arba dantų šepetėliu švelniai nuvalykite batus, kol jie bus švarūs, nuvalykite vandens perteklių ir palikite džiūti kelias valandas.

Kepimo soda ir baltas actas: puikiai tinka drobiniams batams, bet tinka ir kitų tipų batams. Sumaišykite vieną šaukštą karšto vandens su vienu šaukštu baltojo acto ir vienu šaukštu kepimo sodos, kad susidarytų pasta. Naudodami dantų šepetėlį, sukamaisiais judesiais užtepkite ant batų, tada palikite batus vėdinti kelias valandas prieš valydami ir nukratydami išdžiūvusią pastą.

Baltų batų priežiūros priemonės. Stipriai atskiestas baliklis: labai efektyvus būdas valyti medžiaginius batus, jei tai darote gerai vėdinamoje vietoje, apsaugodami odą ir akis. Sukurkite valymo tirpalą, pagamintą iš vienos dalies baliklio ir penkių dalių vandens (pridėjus per daug baliklio, jūsų batai gali pageltonuoti), ir sukamaisiais judesiais įdėkite jį į batus, naudodami dantų šepetėlį. Kai baigsite, drėgna šluoste nuvalykite tirpalą ir palikite išdžiūti mažiausiai 5 valandas.

Dantų pasta: Taip pat galite pabandyti naudoti dantų pastą (baltą kreminę, o ne spalvotą gelį). Užtepkite jį ant viso bato sukamaisiais judesiais, ypatingą dėmesį skirdami bet kokioms sunkioms dėmėms. Palikite 10 minučių prieš nuvalydami drėgnu rankšluosčiu, tada pakartokite, jei reikia.

Baltų batų švara

Baltų kedų valiklis gali būti puikus pagalbininkas. Kai jūsų balti batai vėl atrodys gaivūs, pateikiame keletą naudingų patarimų, kurie padės išlaikyti juos geriausios būklės: Svarbiausia prevencija: sustabdykite dėmes, kol jos neatsirado, kas kelias savaites naudodami dėmes ir vandenį atstumiantį purškiklį. Nors retkarčiais vis tiek turėsite juos gerai nuvalyti, purvui ir nešvarumams bus sunkiau patekti į batus. Vandenį atstumiantys preparatai nėra idealūs lakuotiems batams, nes gali išblukinti blizgančią apdailą. Dėmių valymas: užtepkite visas dėmes ar dėmes, kai tik jas pastebėsite. Kuo ilgiau juos paliksite, tuo sunkiau juos pašalinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>