Bilietai internetu: keletas naudingų patarimų prieš įsigyjant kelionę

Bilietai internetuTaupyti linkę jauni žmonės dažniausiai kelionių bilietus renkasi savarankiškai internetu. Šis būdas, kada skrydžių sistemos kelių mygtukų paspaudimu pateikia optimalius skrydžio variantus išties atrodo greitas ir patogus. Tačiau iki tol, kol dėl patirties trūkumo ar menkiausio apsižiūrėjimo pridaroma klaidų, kurios iššaukia nemažai nesusipratimų. Tad kaip išvengti papildomų klaidų, kurios gali pakenkti ir finansiškai?

Jeigu iš tikrųjų norite sutaupyti laiko ir rasti optimaliausius skrydžius į pasirinktą miestą ar šalį, rinkitės tik tas skrydžių svetaines, kurios gali pateikti kuo daugiau skrydžių variantų, iš kuo daugiau pasaulio avialinijų. Taip vienoje vietoje bus pateikti visi skrydžių pasiūlymai ir nebereikės naršyti keliose skirtingose aviakompanijų svetainėse tam, kad išsiaiškintumėte, kurioje iš jų siūlomi pagal kelionės datą, kainą, patogumą ir kitus kriterijus jums tinkamiausi lėktuvo bilietai internetu.

Natūralu, kad perkantiems lėktuvo bilietus rečiau, o gal ir pirmą kartą, kyla daug ir įvairių klausimų. Tokiose situacijose dažnai pasimetama ir puolama pirkti bilietus intuityviai, deja, bet ne visada teisingai. Viena dažniausių klaidų, pasitaikančių tarp savarankiškai perkančių lėktuvo bilietus – tai neįvertintas laiko parinkimas skrydžiams su persėdimais. Tai ypatingai aktualu vykstant į tolimas šalis, kadangi skrydžiai, kaip pavyzdžiui, į JAV ar Indiją bei kitas tolimas valstybes, būna netiesioginiai ir tenka bent kartą ar du perlipti iš vieno lėktuvo į kitą.

Jei išsirinkote bilietą už patrauklią sumą, bet paskutiniame mokėjimo etape pradinė suma gerokai didesnė, vadinasi, pro akis praleidote papildomų paslaugų laukelius, kurie įprastai žymimi varnelėmis: registruotas bagažas, draudimas, pervežimas iš oro uosto į viešbutį, specialiojo inventoriaus gabenimas, automobilio parkavimas oro uoste ir kita. Tokios paslaugos nėra privalomos, tad jei šių paslaugų nereikia, tiesiog nieko nežymėkite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>