Daugiabučių namų administravimas – patikimose rankose

Daugiabučių namų administravimasDaugiabučių namų administravimas, tai gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų techninė priežiūra, remontas bei avarijų namo inžineriniuose tinkluose likvidavimas. Neįsteigus daugiabučio namų savininkų bendrijos ar nesudarius jungtinės veiklos sutarties daugiabučius namus administruoja tokias paslaugas teikianti įmonė. Tokia bendrovė bendrojo naudojimo objektuose atlieka periodines apžiūras, vykdo nuolatinius stebėjimus, organizuoja ir vykdo nuolatinę techninę priežiūrą, kitaip tariant, užtikrina pagrindinių namo konstrukcijų: sienų, stogo, pamatų, laiptų ir balkonų mechaninį patvarumą bei saugų bendrojo naudojimo inžinerinės įrangos: elektros, šildymo, karšto ir šalto vandens, nuotekų naudojimą, taip pat butų savininkams skaičiuoja ir renka įvairius mokesčius. Įmonė visą parą atlieka pastato vidaus inžinerinių tinklų: elektros, šalto ir karšto vandens, nuotekų, šildymo avarijų lokalizavimo ir likvidavimo darbus, todėl galite būti ramūs, jog bet kada ištikus problemai, iš karto bus reaguojama.

Daugiabučio namo gyventojai gali kreiptis bet kuriuo metu, kilus nors vienai iš šių problemų: daugiabutyje prakiuro vamzdis, praleidžia stogas, išlūžo durys, kemšasi lietaus kanalizacija, atsirado elektros instaliacijos gedimas, gal praverstų sutartis su avarine tarnyba, kuri bet kuriuo paros metu suteiks reikiamą pagalbą bet kuriam iš name gyvenančių ar kad būtų lokalizuota avarija, o gal prie jūsų daugiabučio užaugo pieva ir nėra kam jos nupjauti. Šiomis ir dar daugeliu kitų problemų būtent ir pasirūpins daugiabučių administravimo paslaugas teikianti įmonė, tad galėsite visiškai nesukti galvos nei dėl namo aplinkos, nei dėl techninės priežiūros bute.

Kiekviename daugiabutyje yra inžineriniai tinklai, kuriems būtina atitinkama priežiūra, remontas, atnaujinimas, tačiau tokios paslaugos reikalingos ne tik daugiabučių namų bendrijoms, jos reikalingos ir namams, kuriuose įregistruota jungtinė veikla, komercinės paskirties pastatams bei visiems kitiems pastatams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>