Gėlės dėžutėje – stilinga dovana

Gėlės dėžutėjeKaip parodyti dėmesį artimam ir brangiam žmogui yra daug būdų. Dovanojam saldainių dėžutes, šokoladą, deimantus, juvelyrinius dirbinius, buitinius prietaisus ir dar daugybę galimų variantų. Tačiau, dažniausiai, šias dovanas papildo gėlių puokštės.

Žiema ar vasaras, ruduo ar pavasaris, už lango žaliuoja pievos, ar žemę gaubia baltas sniegas, smagu, kai namuose pražysta gėlės. O kai jas dovanoja brangus žmogus, jų simbolinė reikšmė dar labiau sustiprėja.
Gėles dovanoti populiaru po vieną ar kelis žiedus, žydinčias ir ne tik gėles vazonuose, gėlių puokštes ar gėlės dėžutėje. Pastarosios bus puiki dovana ar ją tiesiog papildys.

Gėlės dėžutėje – tai gyvų gėlių puokštė, sukomponuota tiek pagal spalvas, tiek puokštės forma, įdėta dėžutėje su drėgna kempinėle, kuri ilgiau išlaiko puokštę nenudžiūvusią. Be to, ja gavęs žmogus, neturės rūpesčių dėl gėlių pamerkimo, ypač jei jos dovanų atnešamos ne į namus, o į darbo vietą, ligoninę ar kitur, kur dažniausiai nėra vazos puokštei pamerkti.
Jei norite skoningai ir stilingai pasveikinti artimą žmogų – gėlės dėžutėje puikus pasirinkimas. Ji puoš ir papildys namų interjerą, suteiks gaivumo ir gyvumo darbo vietoje, džiugins ligoninėje. Į šias dėžutes, jūsų pageidavimu, gali būti komponuojami bet kokie gėlių žiedai, sukulentai ar įvairios šakelės. Šias puokštes nėra sudėtinga prižiūrėti, nereikia kas dieną keisti vandens ir plauti vazą. Užteks kas kelias dienas negausiai įpilti vandens, kad sudrėktų kempinėlė ir ji išlaikys jas ilgiau nenudžiūvusias.

Kad ir kokiai progai ieškote gėlių, puikus pasirinkimas gėlės dėžutėje. O jei jūs esate vyras, primenu, kad jūsų moteris apsidžiaugs tokia dovana ir be jokios progos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>