Geriausi būdai tobulinti vairavimo įgūdžius

ziemines padangosSveikiname, jei net jei ir po keletos metų išlaikius vairavimo egzaminą norite tobulinti savo vairavimo įgūdžius. Kokie efektyviausi būdai tai daryti. Apžvelgsime dažniausiai naudojamus.

Jei jūsų šeimos narys, draugas ar kolega darbe vairuoja kitokio gamintojo, dydžio, paskirties automobilį būtinai paprašykite juo laikinai pasinaudoti, galite netgi apsikeisti automobiliais.

Papildomos vairavimo pamokos nepakenkė niekam. Raskite didesnę aikštelę savo mieste kurioje praktikuojasi besimokantys vairuoti. Sugalvokite įvairias užduotis ir jas įvykdykite. Parkuotis siauruose tarpuose, apvažiuoti aplink kliūtis, greitai stabdyti, išvengti kliūties, įvažiuoti į įkalnę, įvažiuoti atbuline eiga žiūrint tik į veidrodėlius. Labai svarbu atlikti stabdymo bandymus esant lietui ir sniegui tada suprasite koks yra skirtumas kai stabdo vasarinės ir žieminės padangos, kokius veiksmus atliekant kaip į tai reaguoja automobilis. Tokios ir panašios užduotys leis jums jaustis labiau užtikrintu prie vairo kai sugrįšite į bendro naudojimo kelius.

Tobulinti reikia ne tik vairavimo sugebėjimus. Kiekvienas vairuotojas turi mokėti bent minimaliai suremontuoti automobilį, pakeisti padangą ir suprasti kur kokie variklio agregatai ir kokia jų funkcija. Ar žinote kad 9 iš 10 moterų ir 2 iš 10 vyrų nemokėtų pasikeisti sugadinto rato ir kviestų techninę pagalbą.

Dalyvaukite kartingų, sportinių automobilių treniruotėse arba varžybose. Geriau suprasite kaip elgiasi automobilis lekiant dideliu greičiu posūkyje, koks yra ekstremalus stabdymas, pagerinsite koncentraciją ir reakciją daug geriau nei žaisdami kompiuterinius žaidimus. Tobulinant vairavimo įgūdžius labai svarbu suprasti kaip elgiasi automobilis vienoje ar kitoje situacijoje, ko tikėtis stabdant su įjungtu ABS ir kaip elgtis automobiliui slystant, išnaudoti rankinio stabdžio pagalba ir pan. Tik išbandę įvairius automobilius ir savo psichologinę būseną patirsite mažiau streso vairuodami kasdien ir žinosite kaip elgtis atsidūrus kritinėje situacijoje nes tokių jau būsite patyrę anksčiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>