Hialurono serumo nauda

Apie hialuroną ir jo poreikį tikriausiai yra girdėjusi kiekviena moteris, o daugelis iš jų net ir naudoja produktus su šia medžiaga. Hialuroną gamina paties žmogaus organizmas, todėl jo natūraliai randama daugiausiai mūsų odoje. Tačiau su amžiumi šis hialurono kiekis ima mažėti dėl silpnėjančios hialurono gamybos.

Hialurono rūgštis sąveikaujant su vandeniu palaiko drėgmę odoje. Šie procesai jauname organizme vyksta itin greitai ir gausiai, todėl dažniausiai odos sausumas iki tam tikro amžiaus nekelia sunkumų. Tačiau maždaug nuo 25 metų ima lįsti įvairios odos bėdos, susijusios tiek su sausumu, tiek odos papilkėjimu. Tiesa, pastaroji problema taip pat dažniausiai yra dėl išsausėjusios veido odos.

Hialurono rūgšties molekulė sugeba pritraukti iki tūkstančio kartų daugiau drėgmės, o drėgmė yra labai svarbu kiekvieno odai. Sutrikus hialurono rūgšties gamybos procesams, odai reikalinga suteikti atsirandantį trūkumą papildomomis priemonėmis. Ir hialurono serumas – būtent tai, ko reikia jūsų veido odai tuo metu.

Serumai gaminami aukštų technologijų pagalba, kurių metu išgaunamos itin smulkios produkto molekulės. Tokio dydžio molekulės, kurios sugeba patekti į giliuosius odos sluoksnius, būtent ten, kur vyksta hialurono rūgšties procesai. Hialuronas skatina odos ląstelių atsinaujinimą, natūraliai mažina raukšles, pigmentines dėmes bei subalansuoja sebumo gamybą.

Deja, dažnai klaidingai manoma, kad odos dehidrataciją galima išspręsti riebiais kremais. Veido odai skirtų kremų molekulės yra stambesnės ir jos negali patekti į gilesnius odos sluoksnius. Jie veikia odos paviršiuje ir problemą gali išspręsti tik iš dalies. Čia taip pat, kaip karštą vasaros dieną laistyti išdžiūvusios žemės paviršių. Taip ir su oda, ją reikia drėkinti iš vidaus, o tai gali atlikti tik tam skirti veido serumai su hialuronu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>