Įdomios dovanos vardadienio progai

dovanos vardo dienaiVardadienis tikrai nėra ta šventė, kurią galėtume vadinti grandiozine ar turinčia labai didelę svarbą. Vis dėlto, yra pakankamai nemažai žmonių, kurie seka vardadienius, ir jų proga sveikina savo artimuosius. Bet tai tikrai nėra ta proga, kurios metu reikėtų kažko ypač vertingo, bet banalaus – vardadienio metu geriausia dovanoti kažką unikalaus, su išliekamąją verte. Būtent apie keletą tokių dovanų pavyzdžių šiandien ir kalbėsime.

Knyga apie vardų reikšmes
Paklauskite savęs – ar daug žinote apie vienų ar kitų vardų reikšmes? Veikiausiai daugelis šia tema nepasakytų nei vieno įdomaus fakto. O yra knygų, kuriuose tokių įdomių faktų yra ne dešimtimis, o šimtais. Ir kas geriausia – visi jie yra susiję būtent su šia švente, kurios proga norite sveikinti jums artimą žmogų. Tad jei norite padovanoti kažką originalaus ir išsiskiriančio išliekamąją verte – tokios tematikos knygos vardadienio progos metu yra tiesiog idealus pasirinkimas.

Aksesuarai su vardu
Aksesuarai su ant jų užrašytu konkrečiu vardu iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip ganėtinai banalus pasirinkimas – juk rašiklių arba marškinėlių su užrašais ant jų tikrai esame matęs kiekvienas iš mūsų. Bet ši sritis tuo ir yra įdomi, kad niekas neapibrėžia, ant kokio konkretaus daikto vardas turėtų būti užrašytas, kas leidžia jums improvizuoti bei įprastą idėją paversti unikaliu rezultatu. Ant ko dar galėtumėte užrašyti žmogaus, kurį sveikinsite vardadienio proga vardą? Galite vardą išraižyti ant bet kokio medinio daikto, ką padaryti leidžia specialiai tam skirti deginimo aparatai, kurie yra pakankamai nebrangūs. Galite tai padaryti ir ant kitokios aprangos detalės, o ne marškinėlių – pvz. kepurės. Trumpai tariant – laisvė improvizacijai, kadangi jokių ribų šioje vietoje tiesiog nėra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>