Įmonių pardavimas – nauja paslauga Lietuvoje

Įmonių pardavimasDabar labai paprasta pradėti savo verslą – jums nereikia laukti, kol atsiras galimybė įsteigti savo nuosavą įmonę, kadangi dabar galėsite visą tai padaryti patys. Jums tereikia vieno dalyko – prisijungti prie interneto ir susirasti tinklapį, kuriame vyksta įmonių pardavimas. Tai tokia paslauga, kuri jums leis pradėti savo verslą vos per vieną darbo valandą. Kaip visa tai yra įmanoma? O gi labai paprastai – dabar galite įsigyti jau iš anksto darbui paruoštas įmones, kurios jau turi ir pavadinimus, ir registracijos adresą, ir žinoma, visus reikalingiausius dokumentus, kad būtų galima vykdyti įmonės veiklą. Taigi, visa tai yra labai paprasta ir tikrai patogu – tiesiog pasidomėkite, kur dabar UAB pardavimas vyksta. Kaina gali būti panaši kaip ir kuriant visiškai naują UAB, tačiau privalumas tikrai didelis – jums nereikės pereiti to viso proceso, kuris reikalauja nemažai teisinių žinių – dokumentų, antspaudo ruošimo ir atstovavimo savo įmonei notare. Be jokios abejonės, tai yra labai svarbus dalykas tiems, kurie nori pradėti savo verslą jau dabar – tikrai turėsite tokią galimybę.

Vienas iš pagrindinių dalykų, kodėl verslininkai vis dažniau renkasi UAB pirkimą yra tas, kad UAB pardavimas yra jau iš karto su įmonės pavadinimu, registracijos adresu ir kitais privalumais, kuriuos reiktų įsteigti pačiam, jeigu sumąstytumėte iš naujo kurti įmonę. Yra ir daugiau privalumų – jeigu turite verslo idėją, kuri yra skubi ir norite ją greitai pasiekti, tuomet jau per porą valandų galite turėti savo įmonę – net jeigu ir keisite duomenis registrų centre, jums tikrai nereikės būtinai laukti, kol šie duomenys bus oficialiai pakeisti – galėsite iš karto vykdyti veiklą. Dar vienas privalumas yra toks, kad jums patiems tikrai neteks formuoti įstatinio kapitalo – nusipirksite įmonę, kuri įstatinį kapitalą jau turės iš karto. Visus šiuos privalumus įvertinus, tikrai nuostabu, kad įmonių pardavimas dabar kainuoja panašiai kaip ir visiškai naujos įmonės steigimas, tad verta pasinaudoti tokia paslauga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>