Interjero patarimai: kaip išsirinkti modernų valgomojo stalą?

Norint išsirinkti kokybišką modernų valgomojo stalą teks tikrai gerokai padirbėti ir atlikti namų darbus. Pirmas dalykas ką reiktų padaryti tai išsimatuoti kambarį, kuriame planuojate statyti stalą. Svarbu, kad būtų pakankamai vietos praeiti ir išlaikyti atstumus tarp langų bei durų, kad kambaryje galima būtų laisvai judėti. Idealiu atstumu nuo sienos iki stalo laikomas vienas metras, o standartiškai praėjimui pakanka ir pusės metro.

Taip pat nuspręskite kiek žmonių dažniausiai prie šio stalo sėdės, nuo to priklausys jo dydis. Nepamirškite, jog visuomet yra galimybė įsigyti stalą su prailginimo funkcija, taip galėsite susodinti prie jo daugiau žmonių. Tai universalus sprendimas, nes toks stalas gali stovėti virtuvėje, o prireikus, galima juo patogiai naudotis valgomajame, pasinaudojus jau minėta padidinimo funkcija. Tokie stalai-transformeriai yra labai populiarūs ir tuomet, kai gali reguliuotis ne tik jų dydis, bet ir aukštis. Kai žemas kavos staliukas gali patogiai virsti į normalaus aukščio valgomojo stalą.

Modernūs valgomojo stalai būna pačių įvairiausių formų. Tad, apsisprendus dėl stalo dydžio, galite išsirinkti jo formą. Šiuo metu, tikrą renesansą išgyvena apvalūs stalai, tačiau nepamirškite, kad toks stalas nors ir puikiai atrodo, nėra labai praktiškas pasirinkimas jei jus riboja erdvė. Kadangi toks stalas neturi kampų, jis priešingai nei kitokios formos stalai užims daugiau vietos, nes jo nepavyks kompaktiškai pastatyti kampe ar pristumti prie sienos.

Patys populiariausi valgomojo stalai yra stačiakampio formos. O šiuo metu labai didelę paklausą turi stačiakampiai stalai užapvalintais kampais, beveik atkartojantys ovalo formą. Jų būna pačių įvairiausių tekstūrų, dizainų ir spalvų. Tad be didelio vargo surasite jums labiausiai tinkantį variantą, kuris puikiai derės jūsų valgomojo erdvėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>