Išsvajotosios atostogos: skolintis ar taupyti?

KreditaiKiekvienas dirbantysis visus metus dirba su mintimis apie atostogas, neretas save darbe motyvuoja dviem savaitėmis atostogų. Atostogos – laikas, kai nereikia galvoti apie darbą, nereikia anksti keltis, visą dieną varginti akių prie kompiuterio. Tai laikas, kai galima keltis ir eiti miegoti kada nori, valgyti kada ir ką nori, veikti ką nori: degintis, maudytis, važinėti dviračiu, aplankyti draugus, išnaršyti naujas šalis, miestus, lankytinas vietas ir t. t. Tačiau neretai atostogų reikia atsisakyti arba rinktis atostogas ne tokias, kokių norisi.

Visi nori per atostogas išvykti į svečią šalį, ten praleisti bent keletą dienų neribojant savęs, tačiau tokios atostogos neretai stipriai kerta per piniginę, ypač, jei keliaujama su vaikais. Todėl daug šeimų gerai apsvarsto, ar jie gali sau leisti tokias atostogas ir, jei nusprendžia, kad ne – tenka ieškoti alternatyvų. Tačiau ar tikrai būtina atsisakyti svajonių kelionės?

Kelių dienų kelionė poilsio atžvilgiu prilygsta dviejų savaičių atostogoms namuose, o emociniu aspektu – tai nesulyginama, todėl nereikia savęs nuskriausti. Dabartiniame pasaulyje yra normalu skolintis asmeniniams poreikiams patenkinti, atostogos ir kelionės – ne išimtis. Kreditai atostogoms gali būti suteikiami įvairiose finansinėse institucijose.

Tačiau prieš skolinantis atostogoms turite gerai apsvarstyti savo finansines galimybes pasiskolinti ir grąžinti kreditą, taip pat šeimos poreikius atostogoms – taip bus lengviau priimti sprendimą, dėl kurio vėliau nereikėtų gailėtis ir atostogos netaptų finansinių problemų šaltiniu. Taip kaip planuojate atostogas, planuokite ir skolinimąsi – įvertinkite kelių institucijų pasiūlymus ir pasirinkite jums tinkamiausią ir geriausiai atitinkantį.

Taigi, jei dėl finansinių problemų vėl planuojate visus metus laukiamas atostogas praleisti namuose, pagalvokite, gal verta pasiskolinti ir už visus metus darbo apdovanoti save nepamirštamais įspūdžiais?

One thought on “Išsvajotosios atostogos: skolintis ar taupyti?

  1. lehko

    Tai labai priklauso į kokią šalį norima nukeliauti. Į kai kurias galima lengvai sutaupyti, tačiau norint nuvykti į labiau egzotinę šalį teks manau pasiskolinti.:)

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>