Ką padovanoti savo merginai?

Ach, moterys… Be jų, mūsų, vyrų gyvenimas būtų gerokai tuštesnis. Nors poroje gyvenantys žmonės turi savų rūpesčių, pykčių, nesutarimų ir vargų, tačiau mylimas žmogus šalia, turbūt geriausias dalykas, ko galima tikėtis. Tačiau tenka tuo pačiu ir pripažinti, kad įtikti moterims gali būti sudėtinga. Jos mėgsta būti išrankios (ar bent tokias vaidinti), tačiau vienas dalykas, kuriam jos niekada negali atsispirti – kūrybingos dovanos iš vyrų. Dovanoti savo merginai galima tikrai daug ką ir pirmiausiai reikėtų dovanoti dėmesį, tačiau mes paruošėme ir idėjų gimtadienio, sukaktuvių ar kitos progos paminėjimo, materialioms, dovanoms!

Kvepalai

Nors nepaneigsi, kad kosmetikos ar kvepalų pirkimas patiks daugumai moterų, tačiau dovanoti, juo labiau vaikino ar vyro, kvepalai bus kažkas tokio.

Juk moteris ir mergina tik ir svajoja jums patikti bei būti geidžiama, todėl žinodama, kad kvepinasi kvepalais, kurie jums skanūs – labai džiaugsis. Ši dovana nėra tik žavingas gestas, ji turi ir didelę pasąmoningą reikšmę. Dovanodami kvepalus jūs parodote, kad norite būti kartu ir artimai leisti laiką. Dėl šios priežasties tokia dovana patiks kone bet kuriai moteriai.

Jūsų gamybos vakarienė

Jeigu galvojate, kad jūsų dama nejaučia silpnybės vyro gamintiems patiekalams, jūs, paprasčiausiai klystate. Kadangi moteris žino, jog jums tikriausiai nepatinka suktis prie puodų ir keptuvių, tai toks gestas tikrai bus be galo mielas ir paliks damai įspūdį. Pasistenkite atsidėti laiko ir pagaminti kažką ne kasdieniško, savo.

Juvelyriniai dirbiniai

Apyrankės, pakabukai, žiedai, sagės ir kiti juvelyriniai dirbiniai bei, be abejo – auskarai, bus beveik ideali dovana moteriai šventės proga. Juvelyrinių dirbinių pigiau galima įsigyti ir internetu – https://www.varle.lt/juvelyriniai-auskarai/.

Viešnagė viešbutyje/SPA

Kad laiką praleistumėte romantiškai, dviese, verta savo antrąją pusę nusivežti į viešnagę viešbutyje arba SPA. Ten galėsite susitelkti vienas į kitą, atsipalaiduoti bei bent trumpam atitrūkti nuo įprastų šiokiadienių metu supančio šurmulio.

Tokia dovana merginai turėtų patikti, nes pabėgti nuo buities bei sulaukti progos, kada tavimi rūpinasi daugiau nei ji pati savimi, retai pasitaikanti galimybė. Priklausomai nuo to, kokie jūsų merginos ar moters pomėgiai, pasirinkite SPA su gausybe baseinų, įvairių masažo programų, arba viešbutį didmiesčio centre, arba atokų namuką pamiškėje.

Skrydis oro balionu

Kalbant apie neišdildomus įspūdžius, skrydis oro balionu turi atsidurti sąrašo viršūnėje. Jeigu norite su dama labiau suartėti bei sukurti smagių momentų drauge, tai įsėdę į krepšį ir lengvai sklandydami virš Trakų, Vilniaus, Kauno ar kitos Lietuvos vietos, tikrai tą patirsite.

Bilietai į koncertą/teatrą

Visų pirma, jeigu padovanosite bilietus į renginį, kuriame pasirodo ar koncertuoja moteriai patinkantys atlikėjai/šoumenai, t.t., tai parodysite, kad jos klausote. Moterims labai svarbu, kad vyras domėtųsi ir klausytų tai, ką jos sako ir kuo dalinasi. Visų antra – pabūsite kartu ir pasikrausite pozityvių emocijų bei smagiai praleisite laiką. Puiki, praktiška bei nesudėtinga dovana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>