Ką reikia žinoti renkantis apatinį trikotažą?

Sakoma, kad kokybiškas ir prabangus apatinis trikotažas moteriai suteikia pasitikėjimo savimi ir didina jos savivertę, nepaisant to, kad jo nesimato. Tačiau apatinis trikotažas taip pat turi būti patogus ir malonus prie kūno, kuris neturi trukdyti arba moteriai nereikėtų apie jį nuolatos galvoti.

Tam, kad išsirinkti tinkamus apatinius, rekomenduojama juos pasimatuoti, tačiau nebūtina, įsigyti galima ir internetu. Šiuo atveju svarbiausia tiksliai žinoti savo dydį, o dėl konkretaus modelio papildomai pasiteirauti pardavėjo. Kai kuriais atvejais skirtingų firmų modeliai ne visuomet atitinka dydį, todėl rekomenduojama atkreipti dėmesį į pardavėjo teikiamas rekomendacijas ar pastabas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kokio modelio apatiniai jums yra aktualūs, o pats svarbiausias dalykas – tinkamai pasirinkite jų dydį. Per didelė liemenėlės apimtis ir dydžio neatitinkantis kaušelis gali lemti tai, kaip atrodys jūsų vilkima suknelė ar kitas rūbas. Todėl visuomet matuojantis liemenėlę apsivilkite rūbą ir pažiūrėkite, kaip krūtinė atrodys su drabužiais.

Per maža liemenėlės apimtis dažnai išryškina kūno nelygumus, kurie apsivilkus aptemptą rūbą negražiai atrodo. Todėl net jeigu esate liekna, nereikėtų rinktis itin mažos apimties apatinių. Tačiau pernelyg laisva liemenėlė taip pat nėra geras pasirinkimas, todėl tai geriausia įvertinti užkišant du pirštus už liemenėlės juostos. Jeigu ji lengvai tempiasi ir lieka laisvos vietos, tikriausiai ši jums yra per didelė, dėl ko vietoje krūtinės pakėlimo, turėsite atvirkštinį variantą.

Beje, renkantis dydį, dar labai svarbu ir tai, ant kurių kabliukų pavyksta liemenėlę užsegti. Jeigu ant paskutiniųjų kabliukų užsegate jau dabar, vadinasi liemenėlė yra per laisva. Neužmirškite, kad per kurį laiką juosta kiek išsitampys, todėl svarbu, kad galėtumėte po kurio laiko segti ant tolimesnių kabliukų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>