Ką reikia žinoti renkantis garažo vartus?

Kiekvienas automobilio savininkas susiduria su situacija, kai reikia spręsti transporto priemonės laikymo vietos klausimą. Nuosavų namų šeimininkai šiose situacijose turi pranašumą, nes be problemų gali įsirengti nuosavą garažą – neabejotinai saugiausią ir geriausią vietą, kurioje automobilis yra apsaugotas nuo visų išorinių poveikių: kritulių bei temperatūrų pokyčių. Tačiau ir įrenginėjant garažą, tenka priiminėti keli svarbius sprendimus, tarp kurių – vartai. Tai neabejotinai vienas svarbiausių elementų, kuris daro įtaką daugybei veiksnių ir nuo jo pasirinkimo gali daug kas priklausyti.

Jei seniau garažų savininkai galėdavo rinktis tik iš pakankamai siauro medžiagų ir spalvų asortimento, tai dabar renkantis garažo vartus, tenka susidurti su gerokai didesniu pasirinkimu. Pirmiausia tai vartų tipai arba jų atidarymo būdai. Be įprastų atveriamų vartų su dvejomis varčiomis, rinka siūlo ir tokius variantus kaip pakeliami vartai, kurie savo ruožtu skiriasi mechanizmais ir veikimo principu. Vieni populiaresnių pakeliamų vartų neabejotinai yra sekciniai, susidedantys iš susijungtų panelių, leidžiančių visai konstrukcijai lankstytis. Jie tvarkingai pasikelia ir susideda garažo palubėje, panašiai kaip ir plokštuminiai vartai, tačiau pastarieji nesilanksto. Kiek rečiau šioje vartų kategorijoje vartotojai renkasi sukamus arba ruloninius vartus. Dažniausia to priežastis – jų saugumas.

Renkantis garažo vartus svarbu įsivertinti kelis aspektus, kurie gali palengvinti pasirinkimą.

– Jei planuojate juos automatizuoti, tai vertai pasidomėti ir pačia automatika ir jos įrengimo galimybėmis.

– Vartų išmatavimai ir svoris. Šie dalykai turės įtakos tiek viso garažo konstrukcijų tiek ir automatikos pasirinkimui, todėl verta iš anksto apsispręsti kas yra svarbiau.

– Atveriamiems ir plokštuminiams vartams reikia vietos prieš garažą, tad jei jos visiškai nėra, tai šių variantų rinktis nerekomenduojama.

Įsirenginėjantiems garažus, kurie prijunti prie namo ar yra tiesiog yra jo dalis svarbu pamastyti ir apie duris jungiančias šias patalpas. Apie jas galima sužinoti paspaudus ant šios nuorodos: https://www.idomus.lt/lt/produktu-grupe/durys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>