Kada geriausia pirkti lagaminą?

Kelioniniai lagaminai akcijaKiekvienuose namuose, net jei keliaujate vos kartą per metus, turi būti kelioninis lagaminas arba keli lagaminai. Tačiau daugelis apie lagaminą pagalvoja tik tada, kai ateina laikas ruoštis kelionei. Tokiu atveju neretai už lagaminą permokama. Taigi, kada geriausia pirkti kelioninį lagaminą?

Kelionių sezonas prasideda vasarą, tada visiems prireikia lagaminų ir dažniausiai žmonės tada juos perka bet kokiu atveju, net jei kaina, yra didelė. Nes, paprasčiausiai, neturi, ką daugiau daryti. Vis dėlto geriausia lagaminu pasirūpinti ne sezono metu, kai kainos krenta žemyn, arba sulaukti geriausių pasiūlymų. Kelioniniai lagaminai akcijos metu gali kainuoti net perpus mažiau.
Kitas dažnas klausimas, kokį lagaminą rinktis? Ar brangus lagaminas lygu kokybiškas lagaminas? Ar pigus lagaminas skirtas tik vienai kelionei?

Žmonės lagaminus renkasi pagal dydį, rankenos ir ratukų mechanizmą ir pan., tačiau ne mažiau svarbu ir lagaminų kaina. Jei randate du vienodai patinkančius vienodų charakteristikų lagaminus, kurie skiriasi kaina, nereikia galvoti, kad brangesnis lagaminas yra būtinai kokybiškesnis ir ilgaamžiškesnis. Dažnai didelę lagamino kainos dalį sudaro gamintojo prekės ženklas.

Keliautojai skirstomi į dvi grupes: tuos, kurie renkasi itin brangius lagaminus ir vėliau juos perdėtai prižiūri, o, atsitikus nelaimei – lagaminui sulūžus arba dingus – puola į neviltį, ir tuos, kurie lagaminus keičia dažniau, jų perdėtai netausoja. Pastarieji dažnai keliauja tik su rankiniu bagažu, ant jo oro uoste belaukiant skrydžio net prisėda, o grįžus namo užkelia ant spintos ir laukia kitų nuotykių.

Taigi, jei žinote, kad Jums reikia naujo lagamino, nors kelionė dar tik po kelių mėnesių, geriau nedelsti ir lagaminą įsigyti iš anksto, o gal net specialių pasiūlymų metu, kad vėliau nereikėtų permokėti. Geriau tuos pinigus skirkite kelionėms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>