Kai paliekate šunį kitų priežiūrai…

Nors dauguma šeimininkų mėgsta savo keliones planuotis drauge su augintiniais, visgi galimybės tai leidžia ne visuomet. Pavyzdžiui, ruošiantis į kelionę, susijusią su darbo reikalais, šuns pasiimti – greičiausiai – negalėsite. Tokiu atveju dauguma savo keturkojus palieka tėvų, bičiulių, kaimynų ar kitų patikimų asmenų priežiūrai. Kokius daiktus reikėtų palikti kartu su augintiniu?

Mėgiamas ėdalas

Jei Jūsų šuo turi mėgstamiausią pašarą, pasirūpinkite, kad jo nepritrūktų visą laiką, kol Jūsų nebus. Taip šuo jau mažesnį diskomfortą paliktas be šeimininko, taip pat galės mėgautis jo mėgiamu maistu. Galite nupirkti mažesnes konservų skardines – jos patogiai sandėliuojamos, šuo tokio maisto paprastai neatsisako, negana to, https://evet.lt/category/maistas-sunims?maisto-rusis2=konservai yra gardus ir maistingas ėdalas.

Jei Jūsų šuniukas yra alergiškas, turi virškinimo problemų ar kitų sveikatos sutrikimų, būtinai pasirūpinkite pakankamu kiekiu jam tinkamo ėdalo.

Žaisliukas

Kiekvienas keturkojis turi savo mėgstamiausią žaislą. Jei šuniuką paliekate ne savo namuose, būtinai drauge palikite ir jo mėgstamiausią žaislą, padėsiantį augintiniui nusiraminti, mažinsiantį stresą.

Pavadėlis

Nepamirškite palikti pavadėlio, kad šunį prižiūrintis asmuo galėtų jį išvesti į lauką.

Priežiūros priemonės

Jei šuo turi ilgą kailį, naudoja baltakailiams skirtą šampūną ar kitas priemones, kurių gali prireikti, kol būsite išvykę, nepamirškite prižiūrinčiam asmeniui palikti šių daiktų. Visa tai svarbu tinkamai šuns priežiūrai, o taip pat ir tam, kad nekistų jo rutina, nes tai didintų stresą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>