Kaip greitai išsiųsti siuntą?

Su siuntų siuntimu yra susidūręs dažnas Lietuvos gyventojas. Pastaruoju metu tapo įprasta kitame mieste gyvenančiam giminaičiui ar pirkėjui daiktus ne vežti, bet siųsti kaip siuntą. Šios galimybės sutaupo laiko, siuntos dažnu atveju pristatomos tiesiai nurodytu adresu, o ir šių paslaugų kainos nėra didelės. Kai laikas, kada adresatas gaus siuntą nėra labai aktualus, dažniausiai siuntą tiesiog išsiunčiame ir esame ramūs. Tačiau kartais laiko rodiklis labai svarbus. Jei siunta adresatą turi pasiekti kuo greičiau, priimtiniausia pasinaudoti express siuntimu. Tuomet skubios siuntos gavėją pasiekia itin greitai. Kaip tai padaryti ir ką verta žinoti planuojant siųsti skubią siuntą? Štai keletas aktualių klausimų ir atsakymai į juos.

● Kaip pasinaudoti šia paslauga?
Pirmiausia, ką turite padaryti, jei jums reikia skubaus siuntos siuntimo, pasirinkti šias paslaugas teikiančią įmonę. Rinkoje tikrai gausus šių įmonių pasirinkimas. Susisiekę telefonu ar užpildę užklausos formą internetu, būsite informuoti kokia paslaugos kaina bei suderinsite jums patogų laiką, kada kurjeris paims jūsų siuntą.

● Ką galima siųsti?
Skubiuoju būdu galima siųsti visus siuntinius, kurie nėra įtraukti į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Dažnai skubaus siuntimo būdu siunčiami dūžtantys, trapūs ar kitaip pažeidžiami daiktai, kuriuos aktualu pristatyti kuo greičiau.

● Kokia pristatymo trukmė?
Skubių siuntų pristatymo laikas priklauso nuo šalies, į kurią jos gabenamos. Europoje skubus siuntos pristatymas trunka 1 – 2 darbo dienas, ne į Europos šalis – nuo 2 iki 4 darbo dienų.

● Kur galima siųsti?
Skubias siuntas galima siųsti Lietuvos ribose, į Europos valstybes bei į kitų žemynų šalis.

● Kokia kaina?
Skubios siuntos pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir šalies, į kurią siunta gabenama. Kaina gali svyruoti nuo keletos iki kelių dešimčių eurų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>