Kaip išsirinkti medžiagas terasos statybai?

Terasa yra ideali vieta atsipalaiduoti, nes tai yra puikus vidaus ir lauko derinys. Ypač vasarą galite naudoti savo terasą kepsnių kepimui ir švęsti su šeima ir draugais. Prieš kurdami terasą, į savo planavimą turėtumėte įtraukti įvairius aspektus, tokius kaip tinkama vieta, tinkamo dydžio ir svarbiausia, tinkama statybų medžiaga. Viena iš svarbiausių terasos  medžiagų yra terasos lentos arba kompozitinės terasos lentos, kurios priduoda visą esminį grožį jūsų terasai.

Terasos konstrukcija – preliminarūs svarstymai

Prieš spręsdami savo terasos projektą, turėtumėte apsvarstyti, kam norite naudoti terasą. Jūsų terasa turi atitikti skirtingus reikalavimus, atsižvelgiant į tai, ar ji turi būti naudojama privatiems ar komerciniams tikslams. Galbūt planuojate įmontuoti kubilą ar statyti baseiną. Tuomet, jūsų terasai gali tekti atlaikyti sunkius svorius, todėl ji turi būti labai stabili ir tvirta. Taip pat, turėtumėte apsvarstyti, ar yra pakankamai vietos dideliam žmonių susibūrimui.

Terasų lentos

Dažniausiai naudojamos WPC lentos. Daugelis žmonių jau matė WPC lentas. Tačiau daugeliui jos kelia įtarimą dėl patikimumo, bet jos tikrai nenuvils. Svarbiausia pasirinkti kokybiškas lentas. Atsižvelkite į pardavėjų pasiūlymus ir būtinai konsultuokitės, neskubėkite išsirinkti. Pavyzdžiui įtrūkimus sukelia pigios ir žemos kokybės WPC terasos lentos.

Aptarėme, kad medienos kompozicija arba WPC lentos negali būti pigios. Jos buvo sukurtos pakeisti medieną iš egzotiškų šalių ne dėl jos kainos, bet dėl savo savybių. Ši technologija yra gana sudėtinga: medienos dulkių, plastikų, rišamųjų ir spalvinimo medžiagų maišymas, kad būtų sukurta nauja kokybė. Pigių WPC lentų gamintojai naudoja perdirbtų plastikinių ir medinių žaliavų mišinį. Tai dažniausiai yra baldų pramonės likučiai su „priedais“. Antrinių žaliavų naudojimas neduos tų pačių rezultatų.

Terasos lentų struktūra

Galima užsisakyti klasikines lentas su grioveliais, kurios sumažina slydimą. Jos yra žymiai brangesnės. Taip pat yra lentų, pagamintų iš medienos imitacijos, kurias galima naudoti su klinkeriu apdirbamais fasadais.

Priežiūra

WPC lentas lengva prižiūrėti. Tiesiog nuplaukite aukšto slėgio srove. Įbrėžimai nebus matomi, nes WPC lentų medžiaga yra vienalytė. Šių terasos lentų negalima palyginti su medinėmis lentomis, kurioms reikia nuolatinio valymo, impregnavimo ir alyvos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>