Kaip išsirinkti patikimas teleskopines kopėčias?

Teleskopinės kopėčios yra gana nauja prekė Lietuvos rinkoje. Nors užsienyje jos populiarios bene dešimtmetį, konservatyvūs lietuvos pirkėjai į kai kurias naujoves vis dar žiūri skeptiškai. Norime prasklidyti jūsų abejones ir papaakoti kuo šios kopėčios gali būti naudojingos jums ir pateikti patarimus kaip išsirinkti teleskopines kopėčias atitinkančias jūsų poreikius.

Kaip atpažinti patikimas kopėčias?

Pradėkime nuo to, kad kopėčios naudojamos statybos ir buities reikmėms. Dirbant ant kopėčių svarbiausia saugumas. Teleskopinių kopėčių pakopos turi būti kuo pletesnė, tai bus patogiau pėdoms ir užtikrins geresnį sukibimą. Gero teleskopinės kopėčios yra tos kurių pakopos ir atraminės kojelės yra padengtos storu minkštos ir neslidžios gumos sluksniu, tai garantuoja stabilumą. Dar vienas svarbus dalyka, kiekviena kopėčių pakopa privalo turėti fiksatorių kuris yra ryškios spalvos ir gerai matomas. Pagal jį suprantate ar kopėčios yra paruoštos naudoti. Kitas svarbus dalykas, kopėčių sulankstymas į saugojimo būseną. Patikimas teleskopines kopėčias galite atpažinti pagal kainą, jos turėtų kainuoti ne mažiau 100 eurų. Neleiskite jokių kompromisų savo sveikatos sąskaita. Dirbant aukštyje svarbus ne tik kopėčių patikimumas bet ir dirbančiojo elgesys. Teleskopinių kopėčių aukštis būna nuo 1 iki 4 metrų. Nors aliuminis yra patvarus metalas, sveriantiems daugiau kaip 140 kg dirbti ant jų neekomenduojama.

Pasirūpinkite kad ilgai tarnautų

Jei naudojate teleskopines kopėčias jau ne vienerius metus, retkarčiais apžiūrėkite jungiamasias dalis. Tai svarbu, nes bet kokia klibanti dalis gali nulūžti ir jūs susižalosite. Nors kopėčios yra gana paprasta darbo priemonė, priklausomai nuo gamintojo, naudojimo sąlygos ir rekomendacijos gali skirti. Dėl šios priežasties nusipirkus kopėčias vertėtų perskaityti naudojimo instrukciją. Laikyti jas turėtumėte tinkamomis sąlygomis nes kaip ir bet kuris kitas metalinis daiktas jos bijo drėgmės, o paliktos ilgą laiką ant saulės guma gali prarasti savo savybes ir kopėčos praras savo privalumus ir sumažės jų saugumas. Tam kad kopėčios tarnautų ilgai ir patikimai jas gali tekti patepti specialių tepalu kuris sumažins dėvėjimą ir valyti drėgnomis servetėlėmis kad opėčios neprarastų prižiūrėto daikto įvaizdžio. Naujausius teleskopinių kopėčių modelius siūlome apžiūrėti šioje parduotuvėje:
https://www.bausa.lt/irankiai/kopecios-pastoliai/teleskopines-kopecios

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>