Kaip išsirinkti smilkalus?

Gyvename beprotiško tempo ritmu, kai pasaulis veržiasi į priekį, o gyvenimas reikalauja nuolatinio skubėjimo ir susikaupimo, vis labiau reikia nusiraminti ir pabūti su savimi. Ne visada galime sau leisti dažnas keliones į gamtą, todėl ieškome alternatyvių metodų. Vienas iš jų, kuri vis labiau populiarėja mūsų kultūriniuose sluoksniuose – meditacija, joga ir apskritai aromaterapija. Meditacijai ir jogai mums reikia šiek tiek erdvės, kartais keleto būtiniausių priedų ir šiek tiek žinių. Pravartu pradėti prižiūrint instruktoriui, kuris supažindins mus su asanų ir čakrų pasauliu.

Aromaterapijos atveju reikalas daug paprastesnis, tereikia išsirinkti patinkantį aromatą ar ypatingų savybių: atsipalaidavimo, susikaupimo, energijos ir kt. pasižymintį aromatą ir iškart galėsite mėgautis naudingu jo poveikiu. Aromaterapijos formų yra daug, todėl kiekvienas ras kažką sau. Galime rinktis eterinius aliejus, kvapiąsias lazdeles ar žvakes.

Kokius smilkalus rinktis?

Tai yra pagrindinis klausimas, padėsiantis jums rasti tinkamą smilkalų lazdelę pagal jūsų pageidavimus. Svarbiausia pasirinkti iš natūralių ingredientų pagamintus smilkalus.

Kai žinosite, koks kvapas jus domina, laikas rasti tinkamą kvapą, smilkalai internetu. Verta paminėti, kad papildoma smilkalų funkcija yra ta, kad jie taip pat veikia kaip atbaidymo priemonė nuo uodų. Tiesiog padėkite smilkalų lazdelę terasoje ar sode ir mėgaukitės, kad jūsų aplinkoje nėra įkyrių uodų.

Galite jas naudoti savo namuose, kad atsipalaiduotumėte po sunkios dienos, biure, kad gautumėte malonų ir atpalaiduojantį kvapą. Naudokite meditacijos, jogos ar atsipalaidavimo užsiėmimų metu. Atsiminkite – smilkalai turėtų suteikti jums norimą nuotaiką. Todėl rekomenduojame turėti įvairių kvapų variantų, atitinkančių jūsų savijautą. Pavyzdžiui, levandos puikiai pagerina miegą, palo santo – suteikia energijos, o sandalmedis yra afrodiziakas. Meditacijai ypač rekomenduojame palo santo ir 7 čakras, o atsipalaidavimui ladana ir pačiulių smilkalus. Norėdami nuraminti nervus ir stresą, uždekite lotoso, rožės ar baltojo šalavijo smilkalus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>