Kaip palengvinti langų valymą?

Langų valymas yra didžiausias darbas namuose.  Natūralu, kad norite, kad jūsų langai (senieji ar nauji) atrodytų tokie pat nepriekaištingi, kaip tą dieną, kai buvo sumontuoti. Švarūs langai gali į jūsų namus įleisti daugiau šviesos ir jaustis labiau susiję su lauke matomu gražiu vaizdu. Tačiau gali būti sudėtinga išsiaiškinti, kaip tinkamai išvalyti langus, išvengiant dryžių ir įbrėžimų. Štai keletas patarimų, kaip profesionaliai valyti langus nemokant profesionalių mokesčių.

Venkite naudoti stiklo valiklius, kurių sudėtyje yra amoniako arba alkoholio. Gali atrodyti, kad jie valytų intensyviau, tačiau iš tikrųjų jie gali palikti dryžius ir net ploną plėvelę, kuri pritraukia dulkes ir drėgmę. Jei turite ypač sudėtingą vietą, valymo procesą galite pradėti patepdami tirpikliu, pvz., acetonu, arba įtrindami alkoholiu švarią šluostę ir įtrindami ją tiesiai į vietą. Nuvalykite jį sausai ir toliau valykite langą kaip įprastai. Kad ir kokios atkaklios būtų tam tikros prilipusios medžiagos, niekada nenaudokite skustuvo ar kitų peiliukų, kad juos nugramdytų. Tai gali sukelti nuolatinius įbrėžimus ir ateityje jūsų langai gali būti labiau pažeidžiami. Trindami tirpalą naudokite minkštą, be pūkelių servetėlę. Mikropluošto šluostė yra ideali, tačiau tinka ir švelnus ir švarus popierinis rankšluostis. Trinkite iš kelių krypčių, kad išvengtumėte dryžių. Jei išvalę langą pastebėsite, kad vis dar liko dryžių, tiesiog nuplaukite švariu vandeniu, kad pašalintumėte likusį valymo tirpalą. Jei ketinate įsigyti valiklį naudokite iš prekės ženklo, kuriuo pasitikite. Taip pat galite naudoti iš anksto sumaišytą acto tirpalą arba netgi pasigaminti patys, naudodami toliau pateiktą paprastą langų valymą „pasidaryk pats“.

Vienas iš mūsų mėgstamiausių langų valymo būdų yra sukurti savo langų valymo sprendimą naudojant paprastą distiliuotą actą, kitaip dar vadinamą baltuoju actu. Tai lengvai randamas produktas (jei jo dar neturite namuose). Jo rūgštinė sudėtis veiksmingai padeda suardyti dryžuotą plėvelę, kuri gali kauptis ant langų ir kitų stiklinių paviršių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>