Kaip parduoti butą, jeigu gyvenu užsienyje?

Didelę dalį žmonių gyvenimas yra nuvedęs į svečias šalis, bet tai jokiu būdu nereiškia, kad nebėra nieko siejančio su gimtąją Lietuva. Priešingai, dažniausiai žmones, kurie šiuo metu gyvena svečioje šalyje, su Lietuva sieja daugybė įvairių procesų ir namo pardavimas Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste, yra vienas dažniausių. Taigi, kaip elgtis tuo atveju, jei šiuo metu gyvenate užsienyje, tačiau norite parduoti Lietuvoje esantį butą? Skubame dalintis įžvalgomis.

Tad, jei šiuo metu gyvenate svečioje šalyje, tačiau norite parduoti Lietuvoje esantį butą, turite du pasirinkimus. Pirmasis – skelbimų administravimą apie nekilnojamojo turto pardavimą bei kitus paruošiamuosius darbus, galite patikėti savo artimam žmogui – mamai, tėčiui, antrajai pusei, broliui ar sesei, šiuo metu esančiai Lietuvoje. Tačiau taip pat verta akcentuoti, kad tai toks sprendimas reikštų, kad jums artimam žmogui teks nemenka atsakomybė ir nemažai laiko bei energijos reikalaujanti užduotis. Tad, jei sau svarbaus žmogaus nesinori tuo apkrauti, atminkite, kad visada galite rinktis profesionalų paslaugas. Nekilnojamojo turto brokeris yra tas žmogus, kuris ne tik pasirūpins skelbimų administravimu, bet ir atsakys į skambučius, atstovaus jus apžiūrų metu, suteiks atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Taigi, kaip matyti, išeitis visada yra, juo labiau, kad ir patys galėsite pasirinksite sau priimtiniausią bendravimo būdą su brokeriu – bendrauti skambučiais, vaizdo skambučiais ar el. paštu. O taip pat, jei domina namo pardavimas Vilniuje, verta užsukti ir į https://www.untu.lt/blog/buto-pardavimas-vilniuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>