Kaip pasirinkti buitinę chemiją namams?

Visi žinome, kad turime naudoti saugias valymo priemones, deja, ne viskas parduotuvės lentynoje sukurta vienodai. Daugelyje produktų yra ėsdinančių, toksiškų chemikalų, kurie gali gerai „išvalyti“, tačiau jie tikrai nepadeda daug apsaugoti jūsų šeimos sveikatos. Šios nuodingos cheminės medžiagos gali palikti siaubingų likučių, ypač kenksmingų ant maisto paviršių, ir prisidėti prie vidaus oro taršos – arba dar blogiau. Rinktis saugius produktus yra taip svarbu, tačiau iš pradžių vandenimis gali būti sunku plaukti. Štai keletas patarimų, kaip lengvai pasirinkti saugius produktus https://www.moulin.lt/gamintojai/heitmann.html.

Sudėtis svarbu

Pradėkite nuo ingredientų sąrašo. Jei jūsų paimtas produktas nepasako, kas jame yra – sustokite. Nusiųskite įmonei pranešimą ir nepirkite jos produkto. Skaidrumas yra didžiulis, kai ieškoma saugių produktų šiais laikais. Nors gali būti saugių produktų be atskleisto ingredientų sąrašo, jūs niekaip negalite žinoti, kad produktas, kurį ketinate naudoti, yra saugus. Ingredientų sąrašo nebuvimas yra didelė raudona vėliava ir neverta rizikuoti.

Žinok, ko reikia saugotis. Nors toksinų yra daugiau, tai yra puiki vieta pradėti. Amoniakas toksiška įkvėpus, prarijus ar palietus.  Antibakteriniai ir dezinfekciniai skysčiai apima visą ingredientų sąrašą nuo baliklio iki triklozano. Pernelyg didelis šių produktų vartojimas yra kaltas dėl antibiotikams atsparių bakterijų, o tiesa ta, kad ekstremalių dezinfekavimo priemonių prireikia retai. Jūsų namų valymo priemonės (net indų plovikliai) arba šiek tiek muilo ir vandens turėtų būti tai, ko jums kada nors prireiks. Yra natūralių variantų, tiesiog perskaitykite etiketes! Butilo glikolis, etileno glikolis, monobutilas. Tai būdinga daugumai valiklių ir yra pavojinga nervų sistemai, kepenims ir inkstams. Chloro baliklis yra labai akivaizdus, ​​ėsdinantis ir dirginantis akis ir plaučius. Venkite šios medžiagos, kai tik įmanoma – be to, tikriausiai sutaupysite šiek tiek grynųjų, netyčia neatsitiktinai ant drabužių ir kitų namų audinių balinimo dėmių.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>