Kaip pasirinkti vestuvinius žiedus?

Šiandien vestuviniai žiedai neretai gali nustebinti dar niekur nematytais dizainais ir išskirtiniu prašmatnumu https://auksinesvajone.lt/ziedai/vestuviniai-ziedai. Tačiau klasika ir paprastumas taip pat vis dar išlieka populiarūs. Kaip ir bet kurioje situacijoje, taip ir čia, vieniems patinka išsiskirti iš kitų, kitiems norisi pasilikti prie tradicinių ir išliekamąja verte alsuojančių pasirinkimų.

Renkantis žiedus, dizainas – visiškai individualus dalykas, tačiau kiti kriterijai yra iš tiesų svarbūs. Vienas iš pačių svarbiausių – žiedo dydis ir jo plotis, į juos reikėtų žiūrėti ne atmestinai. Vestuviniai žiedai – tai papuošalai, kurie nešiojami nuolatos, todėl žiedo dydis ir jo plotis lemia žiedo patogumą. Geriausia rinktis optimalaus pločio žiedą – nei per platų, nei per siaurą, o jo dizainą rinktis atsižvelgiant į savo gyvenimo stilių.

Matuojantis žiedus atkreipkite dėmesį, ar pirštai nėra pabrinkę, geriausiai tai daryti ne karštą dieną ir ne atšalusiomis rankomis. Kaip žinia, nuo to labai dažnai pasikeičia mūsų pirštų fizinės savybės – nuo šilumos pabrinksta, o nuo šalčio susitraukia. Taip pat svarbus ir kūno svoris, kuris labai dažnai aktualus būsimoms nuotakoms. Įvertinkite tai, jeigu planuojate atsikratyti nereikalingų kilogramų, nes tai taip pat neabejotinai turės įtakos jūsų piršto dydžiui.

Šiuo metu labai populiaru jaunavedžiams rinktis skirtingo dizaino žiedus, apjungiant juos kokia nors bendra detale. Tai gali būti vienas iš išskirtinių bruožų, o tuo pačiu taip paprasčiau pritaikysite žiedų patogumą kiekvienam. Skirtingi gali būti ne tik žiedų dizainai, tačiau ir spalvos ar ornamentai, atspindintys kiekvieno asmeninį stilių.

Labai populiaru žiedus užsakyti pas juvelyrą, taip galima sukurti savito stiliaus ir išskirtinio dizaino papuošalus, kurie suteiks unikalumo. O tuo pačiu neretai gamybai pasirenkami paveldėti dirbiniai, kurie suteikia tam tikro sakralumo bei sukelia malonius sentimentus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>