Kaip pasiruošti kelionei po Europą su vaikais?

Vaikų paėmimas į tarptautinę kelionę yra investicija. Norėdami kuo geriau išnaudoti savo pinigus, laiką ir energiją, padarykite kelionę jiems kuo prasmingesnę. Įtraukite juos į planavimą, ir jie mažiau jausis taip, lyg dalyvautų kartu, o jūs visi kartu leistumėtės į nuotykius. Sužinoję, kur einate, praplėskite jų (ir savo) vaizduotę knygomis ir filmais, kurie atgaivins tas vietas dar jums net neišėjus. Kelionė po Europą su vaikais gali būti ne tik puiki šeimos pramoga, bet ir prasmingas laiko praleidimas, supažindinant vaikus su įžymiais objektais, vietomis. Jei tai padarysite teisingai, namo parsinešite laimingų prisiminimų, kuriais dalinsitės visą gyvenimą.

Keliauti po Europą yra daugybė būdų. Kelionės automobiliu po Europą vienos iš populiariausių. Apvažiuoti įžymias vietas savo ar nuomotu automobiliu komfortiška ir greita.

Jūsų vaikų paruošimas kelionei

Prieš išeidami iš namų, sudominkite savo vaikus apie tai, ką jie išvys Europoje. Skatinkite juos sužinoti apie šalis, miestus, lankytinas vietas ir žmones, kuriuos jie aplankys. Ieškokite internete straipsnių, nuotraukų ir vaizdo klipų, kad sužadintumėte jų smalsumą.

Pasistenkite susieti savo vaikų pomėgius ar mėgstamus žaidimus su lankomomis vietomis (pieškite Eifelio bokšto paveikslus, žaiskite domino kauliukus sakydami skaičius itališkai). Suteikite savo vaikams galimybę iš anksto paragauti užsienio patiekalų valgydami etniniuose restoranuose arba įsigykite kulinarijos knygą ir kartu gaminkite maistą namuose.

Vaikams gali būti sunku visą dieną būti šalia suaugusiųjų, todėl padėkite savo vaikams bendrauti su kitais vaikais. Karštame klimate vaikai traukia į aikštes (tiek miestuose, tiek kaimuose), kai temperatūra pradeda vėsti vėlyvą popietę ir dažnai būna iki vėlaus vakaro. Nuveskite savo vaikus į Europos naktinius aikšteles stebėti riedučius prie Trocadéro Paryžiuje, žmonių minią prie Romos Trevi fontano arba kitas vietas. Aplankę Europą automobiliu turėsite daugybę prisiminimų ir patirsite naujų nuotykių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>