Kaip patogiai nusipirkti maisto katėms?

Visaverte augintiniu mityba galima pasirūpinti, net neiškėlus kojos iš namų, kadangi kačių maistas parduodamas internetu. Pasirinksite pagal gyvūno amžių, veislę ir sveikatos būklę sausą maistą ar konservus katėms. Internete yra dažnas toks dalykas, kaip kačių maistas akcija. Išpardavimų metu geriausia pirkti nebrangų, norimą pirkinį ir iš anksto pasrūpinti kačių maisto atsargomis. Katės- vieni išrankiausių naminių gyvūnėlių, maisto atžvilgiu. Todėl kačių maistas visuomet privalo būti aukštos kokybės, turintis ne tik baltymų, kurie yra būtini katės raumenų palaikymui, bet ir mineralų bei vitaminų, privalomų pilnavertiškam organizmo augimui bei funkcionavimui.

Sausas maistas katėms

Nuo to kaip maitinate savo numylėtinį, priklauso ne tik jo savijauta, bet ir elgesys, sveikata ir energingumas. Sausas kačių maistas turi įvairiausių vitaminų, mineralų ir maistinių medžiagų, toks maistas yra vienas iš populiariausių gyvūno šėrimo būdų. Sausą maistą labai paprasta laikyti, jam nereikia šaldytuvo ar kitokių ypatingų sąlygų. Katės dubenėlyje maistas gali išstovėti pakankamai šviežias net keletą dienų.

Skanėstai katėms

Daugelis kačių šeimininkų, maistą katėms praturtina kačių skanėstais. Tokie gaminiai suteikia galimybę palepinti savo augintinį ir parodyti jam išskirtinį dėmesį- juk katės pakankamai protingos, kad suprastų, jog linkite joms paties geriausio.

Ar reikia riboti skanėstų kiekį katėms?

Kačių šeimininkai negaili savo katėms skanėstų ir stengiasi kaip įmanoma dažniau juos įtraukti į kasdienį jų maisto racioną. Vis dėlto, pernelyg išlepintų kačių priežiūra vėliau gali sukelti nepatogumų, kai norėsite joms duoti paprastesnį maistą, kadangi jos gali tokių produktų tiesiog neėsti. Siekiant to išvengti, skanėstai katėms turėtų būti vartojami saikingai.

Kačių skanėstai- ne tik palepinimui

Į pagalbą pasitelkus gardų maistą, kates galima išmokyti tam tikrų komandų- tuomet skanėstai katėms taps motyvacija ir maloniu apdovanojimu. Nors šie augintiniai dresuojami gerokai rečiau nei šunys, jie taip pat lengvai išmoks paimti kamuoliuką, ateiti pas šeimininką, ar gražiai atsisėsti. Pradėję dresiruoti ankstyvame amžiuje, komandų išmokysite daug daugiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>