Kaip tinkamai pasirūpinti dujinių katilu?

Jūsų katilas yra jūsų namų širdis, jis sunkiai dirba, kad visus metus sušiltų ir aprūpintų karštu vandeniu. Štai kodėl būtina reguliariai prižiūrėti katilą, jei norite būti jaukūs šaltais žiemos mėnesiais ir negalvoti, kad bus reikalingas dujinių katilų remontas. Nors jūs visada turėtumėte pasamdyti profesionalą, kuris aptarnautų jūsų dujinį katilą, galite padaryti kelis paprastus dalykus, kad įsitikintumėte, jog jis yra geriausios būklės.

Štai keletas katilo priežiūros patarimų, kad katilas veiktų sklandžiai:

  1. Gaukite metinę katilo paslaugą. Svarbu pasirūpinti kasmetine katilo paslauga, net jei jūsų katilas veikia gerai. Aptarnavimo metu registruotas inžinierius nustatys visus gedimus ir galiausiai užtikrins, kad katilas veiktų saugiai ir efektyviai. Reguliariai prižiūrint katilą, bus lengviau nustatyti problemas anksčiau, kol jos taps didesne problema toliau. Nedidelė paslaugos kaina gali padėti sutaupyti nuo didelių išlaidų sugedus katilui.
  2. Reguliariai įjunkite šildymą. Puikus katilo priežiūros patarimas yra įjungti šildymą bent kartą per mėnesį, net vasarą, kad jis būtų efektyvus. Tai padės išvalyti katilo siurblį nuo visų kruopų, kurios gali susikaupti, kai jos nenaudojamos. Kaskart įjungus centrinį šildymą 10–15 minučių (net pavasarį ir vasarą), visos dalys gali tinkamai judėti ir sumažės gedimo tikimybė.
  3. Patikrinkite katilo slėgį. Verta patikrinti katilo manometrą, ar jo nereikia papildyti. Geriausia, jei norite pamatyti rodmenis nuo vieno iki dviejų juostų; viskas, kas yra žemiau vienos juostos, yra per žema, ir jums reikės pakartotinai slėgio katilui.
  4. Išleiskite radiatorius. Svarbu patikrinti, ar radiatoriai veikia tinkamai. Jei jie turi kokių nors šaltų vietų, tikėtina, kad viduje yra įstrigęs oras. Mes rekomenduojame ištuštinti radiatorius prieš atėjus šaltam orui, kad jūsų šildymo sistema veiktų efektyviai, kai jums to labiausiai reikia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>