Kalėdų dekoracijos namams

Artėjant Kalėdoms visi stengiamės, kad namai būtų gražūs ir pilni Kalėdinės atmosferos, tačiau norime išleisti kuo mažiau. Daugelis renkasi įprastus namų dekoro sprendimus – kalėdinis namų puošimas apsiriboja žėrinčia eglute ir dar viena puošmena ant šventinio stalo. Tačiau jei norite sukurti efektyvų namų dekorą, prasminga sukurti harmoningą koncepciją, kuri apjungtų visas namų erdves ir viduje esančius elementus. Štai kalėdinės namų dekoravimo idėjos, padėsiančios didžiąją metų šventę pakviesti į savo namus.

Kalėdų eglutės papuošimai, ką verta žinoti?

Žaliaskarė neabejotinai yra centrinis Kalėdų švenčių akcentas, tai dekoracijos Kalėdoms, be kurių sunku įsivaizduoti namus. Ant jos šakų gali tupėti įvairiausi žaislai: seni, vienetiniai, modernūs, masinės gamybos ar rankų darbo. Tačiau, kad ir kiek žaislų pakabintumėte, tikrą efektą eglutei suteikia lemputės! Nors dažniausiai renkamasi su balta arba geltona šviesa, asortimente yra ir spalvotų. Jei žaislas vienos ar kelių spalvų, prie jų verta derinti vainiko spalvas, kad būtų harmonija ir išbaigtumas. Jei turite vaikų, ant medžio uždėkite žaismingą vainiką su vienaragiais, triušiais, angelais, širdelėmis ir kt. Jei norite sukurti nepriekaištingai kaimišką įvaizdį, natūralaus medžio girlianda atrodys puikiai, tiek gražiai, tiek elegantiškai.

Šventinio stalo dekoravimas, į ką atkreipti dėmesį?

Yra daugybė Kalėdų stalo dekoravimo variantų. Puikiai suprantame, kad norite beveik bet ko, tačiau verta rinktis keletą idėjų arba rizikuoti per daug panaudoti. Jei šventinis stalas ilgas, dirbtinių pušų virtinė, apgaubta tviskančiomis šviesomis, gali atrodyti nuostabiai. Jis turėtų tęstis išilgai iki viso stalo ir iki pat žemės. Ši dekoratyvinė apdaila atrodo labai patogi ir elegantiška. Rafinuotas akcentas – keli skirtingų dydžių stikliniai gaubtai, kurie patikimai apsaugo šviesos žiedą. Žvakės…ar įsivaizduojate Kūčių stalą be jų? Jei jos sukrautos, rinkitės skirtingo aukščio žvakes, o jei dėsite pavieniui, rinkitės vienodo aukščio žvakes. Puikus sprendimas yra LED žvakės – mūsų asortimente jos niekuo nesiskiria nuo natūralių žvakių, tačiau yra saugesnės. Jei jus domina Kalėdų dekoracijos namams ir patarimai, kaip papuošti namus, galite jų rasti: https://manobustas.net/category/namu-dekoravimo-idejos/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>