Kanapių sėklų aliejus – skaniausioms salotoms

Mėgstate salotas, kurios džiugina ne tik skoniu, tačiau taip pat ir vitaminų bomba, kuri suteikia Jums daug jėgų? Tokiu atveju siūlome jas gardinti kanapių sėklų aliejumi, kad ne tik suteikia skalsaus skonio, tačiau taip pat turi labai naudos žmogaus organizmui, tad valgydami maistą galite būti ramūs, kad kūnas Jums bus dėkingas.

Įsigyti geros kokybės aliejų galite čia: https://www.naturallineshop.com/lt/produkcija/kanapiu-seklu-aliejus/.

O geros kokybės aliejus yra puikus pasirinkimas labai skirtingo tipo salotoms. Svarbiausia yra nebijoti išbandyti. Kai kurie teigia, kad jiems šis aliejus primena žemės riešutų skonį, o kaip Jums?
Siūlome išbandyti paprastas salotas, kuriose gali būti tokie ingredientai, kuriuos tuo metu turite savo šaldytuve. Dažniausiai tai gaivus salotos lapas, taip pat tradiciniai pomidoras bei agurkas, žinoma, avokadas, kuriame taip pat labai daug naudos. Šio tipo daržoves turi būti supjaustomos, sumaišomos ir galiausiai padengiamos plonu aliejaus sluoksniu, kuris ne tik papildo patiekalą vitaminais, tačiau ir aprūpina slidumu, skalesniu skoniu. Galiausiai siūlome salotas apibarstyti sėklomis, kurios suteikia dar daugiau naudos salotoms, jos bus kur kas skanesnės, galiausiai – šis patiekalas bus tikra vitaminų bomba.

Taip pat galima išbandyti ir vienas labiausiai vasariškų salotų – pomidorai su agurkais. Jie taip pat yra apipilti aliejumi ir papildomai dedama druska aus pipirais. Dažniausiai šios salotos gaunasi labai gaivios, priklausomai nuo ingredientų šviežumu. Labai paprasta, skanu, svarbiausia – sveika.

Kartu su šiuo aliejumi labai puikiai dera ir tunas bei žuvies gaminiai, tad kurti įmantrias salotas su juo – tikrai verta. Žinoma, tokiu atveju reikalingas tunas, kuria yra savo sultyse, tačiau ne aliejuje. Juk blogai, kai jis susimaišo, galiausiai, konservuoto gaminio aliejus – prastos kokybės.

Galima išbandyti derinti ir prie mėsos salotų, taip pat ir krevečių. Čia jau viskas priklauso nuo kiekvieno asmens poreikių. Svarbiausia, kad aliejaus nebūtų dedama per daug, tačiau kad jis būtų vartojamas kiekvieną dieną. Taip pat saikingai dėkite ir mėsos bei krevečių, kadangi salotose turi būti kuo daugiau daržovių, jos turi dominuoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>