Kelionės draudimas

keliones-draudimasDraudimas pastaraisiais metais įgavo visiškai kitą pagreitį. Išpopuliarėjus galimybei draustis internetu, draudimo populiarumas sparčiai išaugo, bei draudimo sferą pavertė gigantu. Vis dėlto, šiandieną nekalbėsime apie draudimą plačiai, šnekėsime tik apie vieną iš populiariausių draudimo rūšių. Mūsų šiandieninė tema – kelionės draudimas.

Kelionės draudimas – tai draudimas, skirtas apdrausti planuojamai kelionei. Draudimas skirtas tam, kad būtumėt apsaugoti nuo bet kokių kelionėje galinčių jus užklupti nesklandumų. Vis dėlto, ar verta draustis kelionės draudimu ir ar tai yra populiaru? Realiai, faktas, jog kol kas kelionės draudimas tikrai nėra labai populiarus. Nors apdrausti savo keliones yra siūloma visiems vykstantiems į vienokias ar kitokias keliones, tačiau daugelis žmonių pagaili savo lėšų draudimui bei rizikuoja negauti kompensacijos atsitikus vienokiam ar kitokiam nenumatytam dalykui. Vis dėlto, ar toks mastymas yra teisingas, ar vis dėlto kelionės draudimu apdrausti savo išvykas į užsienį vertėtų? Realiai, naudotis kelionės draudimu tikrai verta. Kelionės yra dalykas skirtas atsipalaidavimui, tad pirmiausia, kelionės draudimas apsaugos jus psichologiškai, kadangi žinosite, jog atsitikus vienokiai ar kitokiai nelaimei, už tai gausite kompensaciją. Taip pat, verta paminėti, jog kelionės draudimo priskirti prie brangiųjų draudimo rūšių negalėtume, kadangi jo kaina dažniausiai tesiekia keletą šimtų litų, tad didelių sumų į savo gerovę investuoti tikrai neprireiks.

Viską sudėjus, kelionės draudimas savo populiarumo viršūnės dar tikrai nepasiekė, kadangi juo naudojasi pakankamai nedidelis žmonių skaičius. Vis dėlto, faktas, jog kelionių draudimas yra tikrai naudingas, bei žvelgiant į dabartines tendencijas, kelionės draudimas užsienyje populiarėja ganėtinai sparčiai, panašiais rezultatais gali pasigirti ir Lietuva, tad nors kelionės draudimas ir nėra populiarus, tačiau panašu, jog dabar ši draudimo rūšis yra teisingame kelyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>