Kiek gali kainuoti įsirengti dujinį šildymą?

Galvojate pakeisti krosnį arba norite įdiegti naują krosnies sistemą? Daugelis namų savininkų, gyvenančių šaltesnio klimato sąlygomis, nori krosnies, kuri gali veikti bet kokia temperatūra. Atėjus šaltajam sezonui, jūsų krosnis bus jūsų komforto šaltinis, todėl nesikrausite antklodžių, kad sušiltumėte. Prieš priimdami bet kokius sprendimus, paklauskite savęs, ar jūsų biudžete yra nauja krosnis? Ir jei taip, kokio tipo krosnis geriausiai atitiks jūsų poreikius?

Priklausomai nuo krosnies vietos, jūsų namų dydžio ir krosnies tipo, jūs žvelgsite į skirtingas išlaidas. Tačiau vidutinė vieneto kaina gali svyruoti nuo 2 672 eurų iki 6 575 eurų. Šalies vidurkis yra 4820–9350 eurų už visą krosnies įrengimą. Tai apima pačią krosnį, darbo mokesčius, ortakius, senos krosnies pašalinimą ir šalinimą, taip pat kitas įtrauktas įrengimo ar atnaujinimo išlaidas. Nors dujomis varomos krosnys yra populiariausios, taip pat yra ir elektrinės krosnys.

Dujų, naftos ir elektrinių krosnių kainų skirtumai. Yra daugiau krosnių pasirinkimų, nei jūs manote! Kiekviena krosnies rūšis turi savo paskirtį ir naudą. Nors visos krosnys sukurtos taip, kad jūsų namuose būtų šilta, įvairios krosnys, kurias išvardijame žemiau, turi ir privalumų, ir trūkumų. Priklausomai nuo krosnies tipo, pamatysite, kad kaina skiriasi. Pažvelkite į kiekvienos krosnies kainas ir privalumus, kad nustatytumėte, kuri krosnis tinka jūsų namams. Gamtinių dujų krosnies įrengimo išlaidos. Vidutinė vieneto kaina: 1825 eurų. Vidutinė dujinio katilo montavimo kaina: 5500 eurų. Dujinės krosnys yra dažniausiai namuose randamas krosnis iki šiol. Dujos (metanolis) vamzdžiais tiekiamos į komunalinę liniją, kuri veda prie dujų degiklio uždegimo, o karštos degimo dujos pakelia oro temperatūrą. Gamtinių dujų krosnys turi keletą mažiausių metinių sąnaudų ir apskritai yra mažiau kenksmingos aplinkai, palyginti su nafta ar propanu. Tačiau šalia namų turi būti įrengtas dujotiekis, o to gali nebūti kaimo vietovėse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>