Kiek kainuoja kokybiškas rekuperatorius?

Atrodytų, kad jau senesniuose straipsniuose plačiai aprašėme apie rekuperatorius, tačiau klientams vis dar kyla naujų klausimų. Taigi, šiandien tęsiame temą ir atsakinėjame į dažniausiai užduodamus klausimus. Kiek kainuoja vėdinimo sistema? Viskas priklauso nuo patalpų dydžio, tačiau bendrai galime pasakyti, kad vėdinimo sistema namui kainuoja apie du tūkstančius eurų. Tiksli kaina priklausys nuo to koks rekuperatorius bus naudojamas. Šiuo metu rinkoje galima rinktis iš ypač didelio produkcijos asortimento. Ar reikia pirkti atskirai montavimo paslaugą? Daugelis pardavėjų teikia ir visas montavimo paslaugas, todėl nereikia tokių paslaugų užsisakinėti papildomai. Visuomet rekomenduojame pirkti ten, kur siūlomas pilnas paslaugų paketas. Ką daryti jeigu gyvenu mažame miestelyje? Gera žinia tai, jog daugelis kompanijų, kurios prekiauja rekuperatoriais užsiima montavimo darbais visoje Lietuvoje. Nesvarbu kuriame mieste jūs gyvenate specialistai atvyks į jūsų namus ir atliks visus reikiamus montavimo darbus. Kada geriausia pirkti tokią produkciją? Natūralu, kad geriausios kainos ne sezono metu. Taigi rekuperatorius bus pigesnis jeigu jį pirksite rudenį arba žiema. Kur galima įsigyti tokios produkcijos? Aukštos kokybės rekuperatoriai parduodami specializuotose salonuose arba internetinėse parduotuvėse. Lietuvoje veikia ne viena internetinė parduotuvė, kurioje galite įsigyti visą vėdinimo sistemą.

Ką reikia žinoti prieš perkant rekuperatorių?

Pirmiausia rekomenduojame neskubėti pirkti ir pirmiausia išsiaiškinti kaip veikia rekuperatorius ir kokią naudą jis duoda. Antras etapas, tai profesionalios įmonės paieška. Kaip jau ne kartą minėjome geriausia kada gaunate kontaktus pagal rekomendacijas. Todėl prieš pradėdami ieškoti įmonės, kuri parduoda rekuperatorius klauskite savo draugų. Gal kuris jau pirko tokią vėdinimo sistemą ir gali rekomenduoti tikrus šios srities specialistus. Taigi, rekuperatorius turi būti atitinkamo galingumo, kad galėtų tinkamai vėdinti patalpas.

Kiek kainuoja moderni vėdinimo sistema?

Kaip jau minėjome vėdinimo sistema nuosavam namui gali kainuoti nuo tūkstančio aštuonių šimtų eurų. Tiksli sistemos kaina priklausys nuo jūsų namo dydžio. Taip pat skiriasi pačių įrenginių kainos. Viskas priklauso nuo gamintojo ir tikslaus rekuperatoriaus modelio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>