Kiek kainuoja surenkami angarai?

surenkami angaraiPlanuojant didesnę šeimos šventę ar giminės susitikimą, verta pagalvoti apie netradicinę vietą, kur būtų galima visus patogiai sutalpinti. Tam tikrai nereikia nuomotis didelių banketinių salių ar įsigyti didesnius namus. Tikrai užtektinai bus pasistatyti surenkamą angarą, kuris puikiai tiks jūsų planuojamam renginiui.

Šią idėją lengvai galima įgyvendinti turint nuosavą kiemą ar privačią teritoriją. Tam tikrai puikiai tiks surenkami angarai. Kainos už jų nuomą, priklauso nuo angaro dydžio, konstrukcijos sudėtingumo ir nuomos laikotarpio. Tačiau tai yra žymiai pigesnė alternatyva, nei užsisakyti šventei skirtas patalpas. Be to įsirengę šventės vietą savo kieme ar teritorijoje, galėsite nesirūpinti svečių transportavimu į šventės vietą. Visiems bus patogu ir jauku, kuomet viskas vienoje vietoje. Ne paslaptis ir tai, kad smagus šventės šurmulys dažnai tęsiasi ir iki paryčių. Tuomet svečiai niekam netrukdys ir galės nevaržomi linksmintis.

Surenkami angarai yra nesudėtingai pastatomi, nes jų pagrindui užtenka tik lygaus ir tvirto paviršiaus. Tačiau turi būti pakankamai erdvės, nes surenkami angarai užima nemažai vietos. Statant surenkamą angarą, reiktų jį statyti šiek tiek atokiau nuo kitų pastatų, medžių ar vandens telkinių. Patogu tai, kad surinkti konstrukciją nereikia specialių žinių, nes tą gali padaryti ir nekvalifikuoti žmonės. Tai galite padaryti patys ir be didelio vargo paruošti šventei skirtą vietą. Vidutiniškai surinkti angarą galima per porą dienų. Tačiau jei abejojate, jog patys to nesugebėsite padaryti, tuomet galima pasikviesti kvalifikuotų ekspertų komandą, kuri padės jums įrengti šventės vietą.

Galima rinktis įvairių išmatavimų surenkamą angarą, dengtą tentu. Išmatavimai gali būti nuo 50 iki 700 kvadratinių metrų ploto. Visiems gaminiam yra taikoma garantija ir jie atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus, keliamus laikiniems lauko statiniams. Jie puikiai apsaugos renginio dalyvius nuo vėjo, lietaus ir kitų nepalankių oro sąlygų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>