Kiek kainuoja techninė pagalba kelyje?

Jei patenkate į eismo įvykį, jums labai pasiseks jei mašina bus apgadinama tik tiek kad užteks kosmetinio remonto ir užpildžius eismo įvykio deklaraciją galite važiuoti toliau. Tokių situacijų yra mažuma, nes net ir nuo mažo smūgio susilanksto kėbulas ar sugadinama variklio dalis ar važiuoklė ir automobilis negali važiuoti pats. Jeigu niekas nepadeda iš draugų arba esate svetimame mieste, pas jus visada atvažiuos techninė pagalba kelyje. Kiek už šią paslaugą teks pakloti?

Atlikome nedidelį rinkos tyrimą didžiausiuose šalis miestuose. Nors kaip sakoma kiekvienas atvejis yra individualus, bet galime iš surinktų duomenų išvesti vidutinę paslaugos kainą. Karantino sąlygoms atsilaisvinus ir padidėjus gyventojų mobilumui, pagalbos kelyje teikėjai iš karto pastebėjo užsakymų padidėjimą tačiau kainų didinti nežada. Kaip skelbiasi pagalbos kelyje tinklapiai, paslaugų kainos prasideda nuo 30 iki 50eur, t.y. 20-30eur automobilio transportavimas kainuoja Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje ir mažesniuose miestuose, tuo tarpu Kaune ir Vilniuje nuo 50eur. Kas į tai įskaičiuota? Už šią sumą galite tikėtis tralo atvykimo bet kuriuo paros metu ir automobilio nugabenimo į jūsų pasirinktą vietą miesto ribose arba į netoli esantį priemiestį. Tai viskas ką galite gauti už fiksuotą sumą, nes dauguma kitų paslaugų apmokestinama ir pagal laiką kurio prireikė pašalinti gedimą arba pravažiuotus kilometrus.

Nuo automobilio tipo pagalbos kaina nepriklauso. Už lengvąjį ar džipą sumokėsi vienodai, daugiau prašoma tik už mikroautobusus, 10-20eur daugiau, tuo tarpu už motociklus tiek pat pinigų ribose mažiau. Jeigu teikia rato keitimo paslauga, kaina skaičiuojama už atvykimą 0,6-0,7 eur už kilometrą ir papildomai 20-30 eur už keitimo paslaugą. Panašios kainos yra visuose Lietuvos miestuose. Kai transporto priemonę reikia gabenti į kitą miestą ar kitu tolimu maršrutu, taikomi mažesni tarifai 0,4-0,6eur už kilometrą.

Nemokamos pagalbos kelyje sulauksite tik jeigu turite draudimą į kurį įskaičiuota visos pagalbos kelyje paslaugos. Nepamirškite, kad tam tikros paslaugos pvz. durelių atrakinimas ar kuro atvežimas yra nemokamas tik vieną kartą per kelis mėnesius todėl jeigu tos pačios pagalbos paprašysite antrą kartą, jau teks susimokėti pagal standartinius tarifus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>