Ko privalu nepamiršti keliaujant į Skandinavijos šalis?

Kelionės į Skandinavijos šalis iš Lietuvos vis sparčiau populiarėja, ką iš esmės įtakoja ne tik vis didesnis į šio regiono valstybes emigruojančių žmonių skaičius, bet ir šių šalių didėjantis patrauklumas turistine prasme. Ir nors kelionė į tokias šalis kaip Švediją, Daniją ar Norvegiją gali būti ypač maloni bei įdomu, tam tikrų dalykų pamiršimas jūsų galimybes džiaugtis kelionės teikiamais malonumais gali išties gerokai apsunkinti.

Apranga
Tinkama apranga kiekvienai kūno vietai yra tai, ko nepamiršti keliaujant į šį šiaurinį regioną yra tiesiog privaloma, kadangi kitu atveju būsite priversti visą kelionės laiką praleisti šildomose uždarose patalpose. Taip yra dėl to, jog Skandinavijos šalyse, ypač sezono metu, klimatas pakankamai dažnai būna išties atšiaurus – kalbant tiek apie šaltą orą, tiek ir apie aštrų vėją. Taip, to įmanoma ir išvengti, kadangi tokie nemalonūs orai šio regiono šalyse tikrai nebūna be perstojo, tačiau bet kokiu atveju kailinės kepurės, šiltos striukės ir kiti drabužiai, pritaikyti atšiauriam orui, tiesiog privalo būti jūsų lagamine, kadangi kitu atveju privalėsite tokio tipo aprangą pirkti vietinėse parduotuvėse, kuriose vyraujančios kainos yra gerokai didesnės už tas, kurias matome Lietuvoje įsikūrusių parduotuvių lentynose.

Maistas
Jei į vieną ar kitą Skandinavijos šalį ruošiatės keliauti pakankamai neilgam laiko tarpui, išties pravartu būtų į savo krepšius be kitų dalykų įsidėti ir ilgai negendančio maisto pakuočių. Ir mitas, jog Skandinavijos šalyse jums gali susidurti su pakankamai netradiciniu maistu, čia niekuo dėtas – praktiškai kiekvienoje parduotuvėje galėsite įsigyti ir sau įprastų maisto produktų. Šioje vietoje esminis faktorius yra tai, jog šiauriau esančiose šalyse maisto kainos gali būti ir bent keletu kartų didesnės nei Lietuvoje, tad pasirūpinimas maisto atsargomis iš anksto jums gali leisti sutaupyti pakankamai nemenką eurų pluoštą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>