Kodėl kiekviena moteris turi turėti rankinę per petį?

Moteriškos rankinės per petį turi daug privalumų, jos suteikia saugumo ir patogumo  jausmą. Su rankine per petį  patogu vaikščioti  po prekybos centrus, vykti į savaitgalio išvykas, nes jūsų rankos bus laisvos. Ji turi būti nei per didelė nei per maža, bet į ją turėtų tilpti visi svarbiausi  smulkūs daiktai. Be rankinės moterų neišsivaiduojam, mėgstamos  ir klasikinės rankinės su dviem rankenomis, galinčiom tilpti ant pečių į tokią rankinę tilps ne tik smulkūs daiktai, bet ir skėtis ar darbo dokumentai, rankinės gali būti įvairiausių dydžių, modelių, spalvų, o norint, kad ji tiktų prie drabužių, avalynės geriausia rinktis iš pastelinių, žemiškų spalvų.

Kaip išsirinkti tinkamą rankinę?

Pirmiausia reiktų atkreipti dėmesį į savo aprangos stilių ir naujausias mados tendencijas, išsirinkti tokį gaminio modelį, kuris nebūtų sunkus, geriau rinktis vidutinio dydžio be metalinių ir sunkių puošmenų. Prieš perkant, reiktų pabandyti panešioti rankoje ar ant peties, jeigu bus per sunki ieškoti lengvesnės, taip pat rinktis tokią rankinę, kuri nepakenktų jūsų sveikatai. Jeigu rankinė talpi ir didelė, moterys mėgsta susidėti smulkius ir stambesnius daiktus ir vidutiniškai jos kartais gali sverti nuo 5- 10 kg., tuomet ir atsiranda sveikatos  problemų, galvos, kaklo skausmai, bloga savijauta, gali kenkti nugaros ir kaklo slanksteliams, nes šis aksesuaras dažniausiai nešiojamas ant vieno peties arba vienoje rankoje, dėl didelio svorio gali užspausti kraujagysles arba  sutrikti kraujotaka iš kaklo į galvos smegenis. Norint save apsaugoti, nereikia nešioti per daug daiktų, ji turėtų sverti ne daugiau 2 kg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>