Kodėl rinktis Hills maistą katėms?

Kiekvienas namuose auginantis kates žino kaip svarbu tinkamai jas maitinti. Mityba yra labai svarbi, nes nuo jos priklauso ne tik augintinio išvaizda, bet ir gera savijauta. O gerai besijaučiantis gyvūnas bus linksmas ir tikrai atsidėkos jums savo meiliu murkimu.

Vienas populiariausių rinkoje pašarų šiuo metu yra Hills maistas katėms. Galima rinktis tiek sausą, tiek šlapią kačių ėdalą. Jis yra skirtas įvairaus amžiaus katėms, nuo pačių pirmųjų dienų iki pilnos brandos. Visi pašarai yra pagaminti į kačių gyvenimo raidą ir jų sudėtis yra parinkta taip, kad pilnai papildytų gyvūnų racioną naudingomis medžiagomis, vitaminais ir mineralais. Taip pat, Hills ėdalas padeda išvengti įvairių sutrikimų ir dažnai pasitaikančių ligų. Padeda išspręsti ir problemas, susijusias su virškinimo sutrikimais, šlapimo takų infekcijomis, skydliaukės darbu, indiopaziniu cistitu, odos alergijomis, inkstų ar sąnarių ligomis. Priklausomai nuo to, kokius skonius jūsų augintinis mėgsta galima rinktis ėdalą su vištiena, tunu, antiena, kalakutiena ar daržovėmis. Taip pat, siūlomas ir mažesnio kaloringumo ėdalas, skirtas gyvūnams, kurie turi problemų dėl antsvorio ir nutukimo. Mažiems kačiukams skirtas ėdalas, padeda jiems pilnavertiškai vystytis, gerina kaulų sistemą, aprūpina raumenis naudingais baltymais, kas leidžia jiems būti energingiems ir žaismingiems.

Hills siūlo ir specialius pašarus katėms, padedančius palaikyti burnos higieną, kas leidžia apsaugoti gyvūno dantis. Sterilizuotoms katėms taip pat yra siūlomas specialus pašarų racionas, padedantis užtikrinti jų gyvenimo kokybę ir fizinę bei psichinę sveikatą. Tinkama gyvūnų priežiūra ir mityba yra labai svarbi, bet kurio amžiaus gyvūnams, nes tai padeda išvengti katėms būdingų ligų ir sutaupyti nemažai pinigų veterinarų paslaugoms, taip galėsite savo numylėtiniais džiaugtis ilgus metus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>