Kodėl svarbūs kokybiški darbo drabužiai?

darbo rūbai, kokybėDarbo rūbai yra reikalingi įvairių sričių, dažniausiai techninių specialybių darbuotojams, pvz. aukštalipiams, elektrikams, statybininkams, komunalinių tinklų inžinieriams ir kt. Darbinis kostiumas atspindi įmonės požiūrį į savo darbuotojus ir parodo jo profesionalumą. Jie yra reikalingi tiek dirbant gamybinėse patalpose, tiek atvirose erdvėse.

Dirbant atvirose erdvėse, labai svarbu dėvėti tinkamus darbo rūbus, nes jie ne tik apsaugo nuo saulės, vėjo ar lietaus, bet ir dulkių, nešvarumų. Taip pat ryški neoninė spalva su šviesą atspindinčiomis juostomis yra gerai matoma iš įvairaus atstumo. Pavyzdžiui, dirbant statybų aikštelėje, kur yra daug objektų ir sunkiasvorės technikos taip apsirengusį žmogų yra lengviau pamatyti ir jo nesužeisti.

Svarbu, kad darbuotojas su darbo drabužiais jaustųsi ir nebijotų, jog gali išsitepti. Turbūt ne kartą teko matyti automobilių serviso meistrus, įvairiose gamybos įmonėse dirbančius profesionalius darbininkus, kurių apranga parodo, kokiai įmonei jie priklauso, nes dažnai ant darbo yra dedamas logotipas ar įmonės pavadinimas.

Įprastai darbo kostiumą sudaro kelnės, švarkas ar apsiaustas arba kombinezonas. Visi šie rūbai yra pagaminti iš tvirto audinio, todėl gerai nešiojasi ir greitai nesusidėvi. Jie turi talpias kišenes, kur galima įsidėti reikalingus daiktus ar smulkius įrankius.

Pateikiame trumpą populiariausių darbo drabužių aprašymą, daugiau informacijos, galite rasti čia: https://www.atvila.lt/lt/produktai/darbo-rubai

  • Darbo kelnės. Jos yra lengvos, patvarios, patogios dėvėti, puikiai tinka atliekant įvairius darbus tiek vidaus patalpose, tiek lauke.
  • Atšvaitiniai darbiniai švarkai ar apsiaustai, pagaminti su M Scotchlite šviesą atspindinčiomis juostomis, užsegami užtrauktuku ir spaudėmis. Jie yra patvarūs ir gerai apsaugo nuo įvairių oro sąlygų.
  • Kombinezonai. Tai yra vieni populiariausių darbo drabužių, nes patogu dėvėti ir sukurti gerą estetinį vaizdą, reprezentuojant savo įmonę.

 

Svarbu pasirinkti tinkamą darbo drabužių dydį, nes nuo to priklauso, kaip jausis jūsų darbuotojai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>