Kokį ėdalą pirkti senyvo amžiaus šunims?

Nors geriausias maistas vyresnio amžiaus šunims skirsis priklausomai nuo jų sveikatos, dydžio ir specifinių poreikių, yra keletas gairių, kurių galite laikytis, kad padėtumėte rasti produktą, atitinkantį visus jūsų šuniuko poreikius. Žinoma, jūsų vietinis veterinarijos gydytojas bus labiausiai išmanantis šaltinis, ypač jei jis turi ilgą istoriją su jūsų augintiniu. Jie taip pat gali rekomenduoti ir patvirtinti jūsų šuniui skirtą dietą, kuri suteikia jums dar daugiau prekių ženklų, skonių ir maistinių medžiagų. Kadangi mityba turi tokią didelę įtaką bendrai sveikatai, labai svarbu investuoti į aukštos kokybės maistą!

Kadangi gali būti sudėtinga žinoti, kuris sausas maistas ir konservuoti maisto produktai gali atitikti bendrąsias eksperto rekomendacijas, atlikome keletą tyrimų. Štai ką radome, įskaitant šešių veterinarijos gydytojo rekomenduojamų maisto produktų pasirinkimą, kurį galite išbandyti su savo vyresnio amžiaus šunimi. Pirmiausia vyresniems šunims reikia mažiau kalorijų ir daugiau maisto papildų nei jaunesniems šuniukams. Sumažėjęs kalorijų poreikis atsirado dėl to, kaip senstant sulėtėja gyvūnų medžiagų apykaita, nors tikslūs papildai, kurių jiems reikia, priklauso nuo žmogaus.

Norėdami tiksliai sužinoti, kas jiems bus naudinga, pasikalbėkite su veterinarijos gydytoju. Vyresnio amžiaus šunų maiste yra daug naudingų maistinių medžiagų, pavyzdžiui, gliukozamino ir riebalų rūgščių, skirtų sąnarių sveikatai, greičiausiai į savo augintinio racioną reikės pridėti lašų ar kramtukų. Laimei, yra daug, iš ko rinktis, ir daugybė būdų, kaip juos gauti. Kalbant apie šlapią ir sausą maistą, naudos gali būti abiem. Šunims, turintiems problemų su dantimis, šlapias maistas gali būti lengviau valgomas, tačiau sauso maisto tekstūra gali padėti kovoti su apnašomis ir dantų akmenimis ant jūsų šuniuko dantų. Gyvūnų mitybos specialistai „Pedigree“ primena savininkams, kad jie pasikonsultuotų su veterinarijos gydytoju, jei jiems visai neaišku, kada ir kaip pakeisti vyresnio amžiaus šuns mitybą. Šunų maistas internetu gali būti parenkamas individualiai ir tai jums nesukels jokių problemų norint jį įsigyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>