Kokią dovaną išrinkti vadovui?

Artėjant Kalėdoms, po truputį pradedame planuoti ir šventinių dovanų sąrašus – į juos dažniausiai įtraukiame ne tik artimuosius ir bičiulius, bet ir tuos asmenis, su kuriais tenka susidurti darbe. Daugiausiai keblumų kyla tuomet, kai tenka nuspręsti, ką padovanoti savo vadovui – jeigu ir Jūs susidūrėte su tokia dilema, siūlome pasirinkti vieną iš žemiau pateiktų idėjų.

Rinkitės dalykiškas dovanas

Tokie variantai labiausiai tiks tuomet, jei Jūsų vadovas nesileidžia į asmeniškumus, per daug neišsiplečia ir dažniausiai su kolektyvu bendrauja pakankamai formaliai. Tokiais atvejais labiausiai pasiteisina įvairios verslo dovanos, tokios kaip darbo knygos, vizitinių kortelių dėklai, USB raktai ar rašymo priemonių rinkiniai. Įsitikinkite, kad Jūsų pasirinkimai bus ne tik solidūs, bet ir pakankamai kokybiški – Jūsų vadovas tai tikrai turėtų įvertinti. Šiuo atveju juokauti nepatariama, tačiau jeigu norisi, kad dovana būtų bent šiek tiek linksmesnė, pasirinkite žaismingą dovanų popierių ar maišelį – tokių Jūsų improvizacijų tikrai turėtų pakakti.

Atsižvelkite į jo pomėgius

Tais atvejais, kai vadovas su visu kolektyvu palaiko pakankamai draugiškus santykius, norisi jam padovanoti praktišką, iš tiesų naudingą dovaną – tokiais atvejais vertėtų atsižvelgti į jo pomėgius. Pavyzdžiui, dovanos keliautojui gali būti susijusios su įvairiomis turizmo prekėms: kelioninės pagalvėlės, turistinės kuprinės, automobilinis šaldytuvas, termo puodeliai yra tik keletas tokių idėjų. Žvejui turėtų patikti su žūkle susiję reikmenys, o jeigu žinote, kad bosas daugiausiai laiko praleidžia darbe, padovanokite jam kanceliarinių prekių, ar priešingai – išrinkite masažuoklį ar padovanokite atpalaiduojančias pramogas žadantį dovanų kuponą. Taip parodysite, kaip gerai jį pažįstate.

Į situaciją pažiūrėkite linksmai

Jei Jūsų vadovas niekuomet nestokoja geros nuotaikos ir nevengia pajuokauti, dovanos bosui neabejotinai reikėtų paieškoti tarp originalesnių sprendimų – tokia dovana tikrai bus ir įvertinta, ir teisingai suprasta. Tai gali būti juokingi marškinėliai, puodeliai, unikalūs laikrodžiai, raktų pakabukai ar kiti panašūs variantai su tam tikrais smagiais piešiniais ir užrašais. Svarbiausia, kad Jūsų dovana nebūtų įžeidžianti ir neturėtų jokių perkeltinių prasmių – tuomet viršininkui tikrai paliksite puikų įspūdį ir galėsite jį pralinksminti, o galbūt ir patys sulauksite ne mažiau smagaus atsako. Dar daugiau vadovui skirtų dovanų idėjų rasite Kaledos.lt svetainėje.

Atsižvelgę į vadovo asmenybę ir Jūsų asmeninius santykius, nesunkiai nuspręsite, kokio tipo dovaną jam geriausia išrinkti. Nepamirškite pasirūpinti ir dailiu įpakavimu – jis bet kokiai dovanai pridės dar daugiau žavesio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>