Kokias paslaugas teikia vertėjai?

vertimo-kainos

Jei dirbate su užsienietiškais tekstais ar dokumentais, ar bendradarbiaujate su užsienio valstybėmis, Jums gali, vienu ar kitu atveju, gali praversti vertimų paslaugomis užsiimančių įmonių ar žmonių pagalba.

Vertėjų paslaugos

  • Teksto vertimas. Aukštą kvalifikaciją turintys žmonės gali nesunkiai išversti reikiamą tekstą ar dokumentą į norimą kalbą. Galimi ir specifinių sričių vertimai, kada naudojami specialūs terminai ir išsireiškimai. Profesionalai pasirūpins, kad tekstas būtų išverstas kokybiškai ir taisyklinga kalba.
  • Teksto redagavimas. Norint įsitikinti, kad išverstas ar neverstas tekstas parašytas taisyklingai, galima kreiptis į vertėjus, kurie peržiūrės ir paredaguos reikiamas teksto vietas taip, kad jis būtų kokybiškesnis.
  • Teksto koregavimas. Jei išverstas tekstas jau jūsų rankose, tačiau abejojate jo kokybiškumu, tada galima kreiptis į vertėjus, kurie peržiūrės originalų variantą ir jau išverstą ir tokiu būdu pataisys reikiamas vietas, kad tekstas atrodytų taisyklingesnis.
  • Teksto patvirtinimas. Verčiant mokslinius ar teisinius dokumentus svarbu, kad jis išliktų autentiškas. Tam užtikrinti rekomenduojama kreiptis į specialistus, kurie notaro pagalba peržiūrės, pakomentuos bei patvirtins išverstą tekstą, kad jis atitinka visus mokslinio ir teisinio dokumento standartus.
  • Sinchroninis vertimas. Tai tiesioginės kalbos vertimas auditorijai. Ši paslauga naudinga rengiant daugiakalbes konferencijas ar užsiiminėjant gido paslaugomis. Tokiu būdu vertėjas gali girdėti pašnekovo kalbą ir ją tiesiogiai versti į mikrofoną, o siųstuvų pagalba perduoti išverstą kalbą į klausytojo ausines.

Taigi, vertėjų paslaugos yra ne vien teksto vertimas iš vienos kalbos į kitą. Vertėjai gali būti naudingas norint patikrinti verčiamą ir jau išverstą tekstą, kad įsitikint jo taisyklingumu. Taip pat, vertėjų pagalba galima nesunkiai pakoreguoti tekstą siekiant gauti notaro patvirtinimą. Vertimo paslaugos gali būti naudingos ir realiu laiku vykstančiose konferencijose, kada reikalingas daugiakalbis vertimas. Vertimo įkainiai yra įvairūs, o jeigu norite sužinoti, kiek kainuos jums vertimo paslaugos, tai kreipkitės į konkrečią vertimo įmonę, kuri jums galės atsakyti kuo tiksliau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>