Kokie įrankiai naudojami verslui analizuoti?

Verslo analitika yra viena sparčiausiai augančių sričių, kuri tampa neatsiejama daugelio kompanijų veiklos dalimi, be kurios neįsivaizduojamas nei strateginis planavimas, nei galimybė priimti tinkamus sprendimus. Verslo analizė padeda atsakyti į daugelį svarbių klausimų bei suprasti tendencijas ir įžvalgas, kurių pagrindu priimami taktiniai ir strateginiai verslo sprendimai. Tačiau kaip ir daugelis dalykų mūsų skaitmenizavimo laikais šios srities neįmanoma įsivaizduoti be tinkamų įrankių. Ir kalbant apie verslo analizę įrankiai padeda ne vien tuo kad leidžia greitai apdoroti didelius duomenų kiekius, tačiau ir tuo kad jų pagalba, net ir nesant šios srities specialistu, galima atlikti atitinkamus skaičiavimus, bet ir gautų rezultatų pagrindu priiminėti reikiamus sprendimus.

Be abejo verslo analitikoje naudojamų įrankių rinkoje yra tikrai nemažai, ir pati tinkamiausią gali pasirinkti bet kas. Žinoma daugelis šių programų priklauso nuo turimų duomenų ir jei įmonė tikrai rūpinasi kokybišku jų surinkimu tai pasirinkti programa analizei bus gerokai lengviau. Kaip ir visa programinių įrangų sritis, didieji žaidėjai kaip SAP, Oracle, IBM ir Microsoft yra sukūrę ganėtinai pažangiu sprendimus suteikiančius labai plačias galimybes turimiems duomenims panaudoti.

Microsoft Power BI yra analitikos įrankis, veikiantis „web“ pagrindu ir pasižymintis itin pažangia duomenų vizualizacija. Su Powerbi naudotojai gali pastebėti visas esamas verslo tendencijas realiuoju laiku, o naujų jungčių pagalba leidžia pasiekti visiškai naują lygį duomenų analizėje. Dėl to, kad veikia kaip „web“ sprendimas, ja galima pasiekti praktiškai iš bet kur, o esant poreikiui be problemų integruosite savo turimas programas ir iš jose renkamų duomenų pagrindu kurti ataskaitas realiuoju laiku, pagal savo poreikius pritaikytame programos valdymo skydelyje. Šis įrankis neabejotinai suteiks tokias, galimybes, kurių iki šiol neturėjote.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>