Kokie yra šluosčių tipai?

Kiekviena moteris žino, kad namų valymas yra sunkus ir daug laiko reikalaujantis darbas. Kad mūsų gyvenimas būtų lengvesnis, valymo priemonių gamintojai sukūrė daugybę rūšių servetėlių, kempinių, šluosčių ir šepečių, kad šis procesas būtų šiek tiek malonesnis.

Dažniausiai naudojamos valomosios šluostės yra pagamintos iš:

  • Celiuliozės;
  • Mikropluošto;
  • Viskozės.
  • Banbuko.

Celiuliozinės šluostės yra pagaminta iš natūralių žaliavų. Pagrindinis šios šluostės ​​pranašumas yra absorbuoti ir išlaikyti daug drėgmės. Be vandens, išdžiuvusi servetėlė tampa kieta ir sausa, tai apsaugo nuo bakterijų ir grybelių dauginimosi. Tokios šluostės daugiausia naudojamas skysčių surinkimui, taip pat bet kokio tipo drėgnam valymui. Lengvai surenka dulkes nuo lygių paviršių, jų nepažeisdamos. Dėl savo struktūros jis nepalieka pūkų ir dulkių, todėl valymas yra lengvesnis

Mikropluošto šluostės pagamintos iš sintetinės medžiagos, kurioje yra poliesterio ir poliamido. Pagrindinis privalumas yra specialus šios medžiagos audimas. Patys geriausi medžiagos sudėties siūlai leidžia įsiskverbti į mažiausias įdubas ir jas išvalyti. Švelniai poliruoja paviršių, nepalikdamas dulkių dalelių. Gerai sugeria drėgmę. Idealiai tinka tiek sausam, tiek šlapiam valymui. Mikropluošto servetėlės ​​yra dviejų tipų:austinės ir neaustinės.Tinkamai prižiūrint, kokybiškas austas audinys tarnaus kelerius metus, o neaustinis audinys – apie mėnesį.

Viskozinės šluostės pagaminta iš natūralių suslėgtų medienos masės liekanų. Pagrindinis privalumas yra žema kaina. Iš pradžių buvo manoma, kad tokia servetėlė bus vienkartinė, nes sušlapusi greitai praranda kokybę. Tuo jis skiriasi nuo bambuko, celiuliozės ir mikropluošto servetėlių.

Bambukinės šluostės yra iš bambuko.Bambukas yra aukštųjų technologijų ir natūrali medžiaga, turinti didelę keliamąją galią. Dėl šių savybių ši medžiaga gerai sugeria nešvarumus ir lengvai jas atiduoda plovimo metu.Bambuko servetėlės ​​gerai tinka tiek drėgnam, tiek sausam valymui. Jie nepalieka dryžių ir dulkių dalelių, gerai sugeria vandenį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>