Kokios dažniausiai daromos klaidos renkantis vestuvinę suknelę?

moderni vestuvine suknele

Vestuvinės suknelės paieškos ne visuomet suteikia vien geras emocijas, nes pradėjus ieškoti savo svajonių suknios, neretai tenka nusivilti. Iš tiesų labai svarbu susidėlioti keletą pagrindinių gairių ir nepulti ieškoti neapgalvojus.

Pačios didžiausios klaidos, kurias daro būsimos nuotakos, kad dar nuo seniai galvoje turi įsivaizdavimą, kokią suknelę norėtų vilkėti savo didžiąją dieną. Kaip pastebi vestuvinių suknelių salonų atstovai, moterys labai anksti pradeda ieškoti suknelės, dar nežinodamos šventės stiliaus ir vietos. O tai yra labai svarbu, nes kartais nusižiūrėta ir išsvajota klasikinė, vintažinė ar moderni vestuvinė suknelė gali visai netikti prie bendro šventės stiliaus. Todėl būtina pirma apgalvoti būsimos šventės detales ir tuomet leistis į vestuvinės suknelės paieškas.

Kita, taip pat dažnai pasitaikanti situacija, kuomet būsima nuotaka nepriima nuomonės ir rekomendacijos pasimatuoti vieną ar kitą modelį, nes yra įsitikinusi, kad jai netiks. Iš tiesų suknelės neatrodo taip, kaip jas matome ant pakabos. Nuotaka ateina ne viena, o atsivestos patarėjos ne padeda, o glumina. Taip tampa dar sunkiau išgirsti savo širdį.

Nežinia kodėl, bet moterys skuba, aplanko labai daug salonų ir matuojasi labai daug suknelių per vieną dieną. Tai dar viena klaida, kodėl jos negali išsirinkti, arba išsirenka ne tai, ką iš tikrųjų norėjo. Tokiu atveju, atėjus tai svajonių dienai jos suvokia, kad toji moderni vestuvinė suknelė visai nėra jos. O kartais būna ir taip, kad likus nedaug laiko, skuba ieškoti naujos.

Neretai nutinka ir taip, kad pamačiusi nuostabaus grožio suknelę, moteris nusiperka mažesnio dydžio suknelę, pažadėdama sau, kad iki šventės tikrai sulieknės. Tačiau reikia neužmiršti, kad sumažinti yra paprasčiau, nei padidinti. O mažesnio dydžio suknelė neatskleidžia realaus vaizdo, dėl ko būna ir nusivylimų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>