Kokios spalvos patalynę pasirinkti?

Puikią miego kokybę gali užtikrinti daugybė įvairių veiksnių. Vienas jų neabejotinai yra patalynės spalva, todėl naudinga išsiaiškinti, kokių spalvų patalynė yra laikoma pačiu tinkamiausiu pasirinkimu.

Balta

Tai – klasikinis pasirinkimas. Daugumai žmonių tokios spalvos patalynė asocijuojasi su preciziškumu, todėl balti patalai puikiai tinka tiems žmonėms, kurie laikosi gana tiesmuko požiūrio į gyvenimą ir nebijo išsakyti savo nuomonės.

Juoda

Juodos spalvos patalynė vertinama gana kontraversiškai. Juodos spalvos patalynė atrodo tikrai dekoratyviai ir gali papuošti miegamojo kambarį, tačiau svarbu žinoti, kad tokia patalynė tinka tikrai ne visiems: juodos spalvos patalus rekomenduojama rinktis tvirto būdo ir nepriklausomiems žmonėms.

Mėlyna

Mėlynos spalvos patalynė puikiai ramina. Jei pirmenybę teikiate šios spalvos patalynei, tikėtina, kad esate linkę susilaikyti nuo impulsyvių sprendimų bei spontaniškų veiksmų.

Rožinė

Klaidinga manyti, kad rožinė yra „mergaitiška“ spalva, be to, šios spalvos atspalvių yra tikrai daug. Rožinę patalynę dažniausiai renkasi ramaus būdo ir sentimentalūs žmonės.

Raudona

Ši spalva daugumai mūsų asocijuojasi su aistra. Tokios spalvos patalynę patartina rinktis ekstravertams ir savimi pasitikintiems žmonėms.

Žalia

Šios spalvos patalynę dažniausiai renkasi gamtos mylėtojai. Žalia patalynė puikiai tinka nuoširdiems ir pozityviems žmonėms, kurie į viską žvelgia per humoro prizmę.

Specializuotose parduotuvėse siūlomi  satino patalynės komplektai gali būti pačių įvairiausių spalvų, tad tikrai išsirinksite tokį, kuris geriausiai atitiktų jūsų individualius poreikius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>