Kokių gėlių pristatymus į namus sukelia daugiausiai rūpesčių?

orchidėjaGėlių pristatymas į namus yra sunkesnė paslauga nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, ką lemia faktas, jog daliai automobiliais pervežamų gėlių reikią ypatingų sąlygų, norint išlaikyti jų kokybę. Būtent apie tas gėles, kurių pristatymas į namus sukelia daugiausiai rūpesčių, šiandien ir kalbėsime.

Orchidėjos
Orchidėjos yra gėlė, kuri šiomis dienomis išsiskiria ypač dideliu populiarumu, kas yra išties labai naudinga gėlių pardavimu užsiimančioms parduotuvėms iš finansinės pusės. Visgi, jei žvelgsime iš gėlių pristatymo į namus paslaugų kokybės garantavimo prizmės, orchidėjų populiarumas tikrai nedžiugina, kadangi tai yra viena iš labiausiai specifinių sąlygų jų pervežimui reikalaujančių gėlių. Pirmiausia, orchidėjos yra ypač jautrios įvairiems išoriniams sutrenkimams, ko pasekoje joms kelionės metu yra reikalingas maksimalus stabilumo garantas. Bet tai tikrai nėra viskas – orchidėjoms yra reikalinga ir specifinės oro sąlygos automobilyje, be kurių jos gali per ganėtinai trumpą laiką patirti išties labai didelę žalą, ko pasekoje vežti orchidėjų neturint automobilio su būtent tokių darbų atlikimui įrengtą klimato kontrole yra tiesiog neįmanoma.

Tujos
Nedidelės tujos, kurias auginimui savo sklype pakankamai dažnai perka žmonės iš visos Lietuvos, yra dar vienas augalas, kuris nusipelno pozicijos šiame sąraše. Taip, jei kalbėsime apie jų pervežimą trumpais nuotoliais, problemų tikrai nekyla, kadangi tujos yra ganėtinai atsparios išoriniams sužeidimams, o klimato kontrolė tokių kelionių metu didelės įtakos tikrai neturi. Visgi, situacija kardinaliai keičiasi kalbant apie kiek ilgesnį tokių augalų pervežimą, kurio metu tinkamas automobilio klimato nustatymas yra tiesiog būtinas. Taip yra dėl to, nes esant netinkamai temperatūrai bei saulės spindulių trūkumui tujos gali nepastebimai greitai pradėti vysti, kas galbūt esminės žalos augalui ir nepadarys, bet tikrai nebus ir šypseną klientui pristačius augalą kelianti jo dalis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>